Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kislány hogy fog rám tekinte...

A kislány hogy fog rám tekinteni? Tudni fogja, hogy mi történik körülötte?

Figyelt kérdés

Közel 2 évig vigyáztam egy kislányra,akivel a szülei nem foglalkoztak valami sokat,bár rengeteget is dolgoztak,mert nagyon jól éltek.Én akkor 18 voltam,a kislány meg kb.2 éves,leginkább délutánonként,esténként vigyáztam rá.Láttam,hogy a szülők között nincs minden rendben,elég sokat veszekedtek,még akkor is,ha én ott voltam (bár a kislánnyal ilyenkor próbáltam fent maradni a szobájában).

Az a helyzet,hogy az apukájával viszonyom van másfél éve...Tudom,nem ez a legbecsületesebb dolog,de már mindegy.El akar válni a feleségétől,de én nem tudom,hogy akkor a kislány hogyan tekintene rám.Biztosan megviselné,mert nagyon szereti a szüleit.


2011. márc. 13. 21:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
A kislány valószínűleg gyűlölni fog egész életében, mert szétromboltad a családját és ehhez minden joga meglesz. Amikor kicsit nagyobb lesz, akkor pedig mindent meg fog tenni, hogy titeket is szétválasszon az apjával. Ha a párod jó apa, akkor sikerülni is fog neki, ha pedig nem, akkor megérdemlitek egymást.
2011. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
22:06, hogy ez mekkora baromság!
2011. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Hmm

Érdekes szituáció, lehet,hogy ebben az eseteben afféle anyapótléknak néz a kislány, mivel nem foglalkoztak vele.

Egyébként hol van lenne elhelyezve, mert általában az anyjánál hagyják, ami azt jelentené, hogy szegény gyermekbe az lenne súlykolva,h te tehetsz róla ,ami részben igaz is,elvégre, ha te nem mész bele a kapcsolatba lehet kibékülnek,

na de így kívülállóként könnyű okoskodnom.

Elnézést.

Szóval te lennél feltüntetve fekete báránynak,de gondold át,hogy neked megéri-e és ,hogy biztosan hajlandó-e válni a férfi, vagy veled új életet kezdeni, nem hiteget-e! Sokan járnak ebben a cipőben, mert hiszékenyek vagy elvakultan szerelmesek meg stb.

2011. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Na most, a kislány még kicsi. Ilyen helyzetben elég nehéz tanácsot adni, de szerintem a kislány örülne annak, hogy továbbra is vele maradsz. Ahhoz még kicsi, hogy felfogja, hány óra a világ, de arra nagyon ügyelni kell, hogy ne mérgezd a levegőt, ne beszélj az édesanyja ellen.


Inkább az anyával lesz itt a gond, én azt hiszem. A gyerek még jól is jöhet ki a dologból, de ha a kicsi az anyjával marad, és az anya olyan, ellened uszíthatja.

2011. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan jobb lenne neki, mint mindennap veszekedést hallgatni.
2011. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
Írjál még pár ilyen jó sztorit :D Legközelebb hozok kukoricát is (:
2011. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem kib*aszottul nincs joga senkinek belemásni a másik kapcsolatába és én szerintem NEKED kéne otthagynod őket...

Egyrészt megvan az apáról is a vélemény, de az most nem tartozik ide, de legyen már eszed.

Egyrészt szétkúrnál egy családot, mert te beleszerettél a hapsiba, másrészt meg fiatal vagy.. másrészt mit vársz egy hapsitól, aki cserbenhagyja a feleségét és ahogy írtad a gyerekkel se foglalkozik?


Mi lesz később? Téged dug majd, gyerek meg le van fosva? Vagy majd te fogod egyedül nevelni, mert ő nem foglalkozik vele? (persze meg változhat meg jó apa lesz meg stb.. ugyan kérlek)


20/f

2011. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Előzőnek igaza van..Ez sz oldal tele van 18-20 éves gátlástalan ribanccal.Remélem,és kívánom,hogy egyszer majd a Te házasságodat is,egy ilyen undormány tegye tönkre,mit amilyen Te vagy!
2011. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Kifelejtetted a történetből azt az aprócska, de meglehetősen lényeges dolgot, hogy mennyi idős MOST a kislány. Mert teljesen másképp reagál az ilyen történetekre egy ötéves, egy tizenkétéves vagy egy húszéves.
2011. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Na, szerintem stop...! Lehet, hogy gusztustalan dolgot csinált a kérdező, de ehhez kellett a kedves férj is... Ha nem vele, akkor mással lépett volna félre. Hozzáteszem: nekem is van férjem és gyerekem. De ha az én férjemet valaki el tudja csábítani, akkor vigye is. Könnyű úgy hűségesnek maradni, ha nincs kísértés. Beleszakadna a szívem, ha megcsalna, de nem is kéne utána. Az meg a másik fele, hogy a kérdező helyében nekem egy ilyen pasi tutira nem kéne... Aztán ne adj isten, pár év múlva pesztrálom a gyerekét, meg mondjuk egy közöset, amikor jön majd egy új, egy fiatalabb, egy kedvesebb lány... Kihagynám...
2011. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!