Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom húga...

Mit tegyek, hogy a párom húga elfogadjon? (lent)

Figyelt kérdés

A párom és köztem elég nagy a korkülönbség (18 év),de már elég régóta együtt vagyunk.A húga vidéken él,és a párom karácsonykor mutatott be neki,amikor eljött hozzánk.

A nő azt hiszi,hogy én csak azért vagyok a bátyjával,mert jól keres.Jó,rendben,az egy dolog,hogy jól keres,de nem minden a pénz.Amikor én megismertem,akkor nem tudtam,hogy mennyit keres,meg hogy mennyi pénze van.Mégis mit kéne tennem,hogy rá jöjjön,én nem a pénzéért szeretem a páromat?

21.N


2011. márc. 13. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha így érez, nem tudod egyik pillanatról a másikra megváltoztatni a véleményét. Szerintem szép dolog, hogy a lány így félti a testvérét, hogy kihasználják, talán te is tartanál ettől a helyében.

Ne hibáztasd hát. Legyél vele természetes és lehetőleg kedves, ő pedig látni fogja, hogy hogyan éltek együtt a bátyjával, hogy segíted, támaszkodhat rád, megbízhat benned, és jól választott. Csak azt fogja elhinni, amit a két szemével lát!

2011. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt az idő bizonyítja be, de semmi olyat nem tudsz most tenni vagy mondani, ami ne rontana a helyzeten. Szóval egyszerűen csak hallgass és a pároddal törődj, a húgával meg légy kedves, és kész.
2011. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerinyem ne foglalkozz a hugaval. akkor sem lenne semmi koze hozzatok,ha te a penzert lennel a baratoddal.
2011. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha görcsösen igyekszel, úgysem mész semmire, mert akkor az fogja bántani a szemét. Mást nem tehetsz, mint szereted a párod és vele vagy. A húgát ha látod, kedvesen, de távolságtartón viszonyulj hozzá, vagyis hát ne légy túl közvetlen se, de megközelíthetetlen se.

Idővel úgyis változik a véleménye, legalábbis ha együtt maradtok tartósan. Ha nem, akkor már úgysem érdekes, hogy károgja: "én megmondtam"

2011. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!