Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy félárva tinilány modellked...

Egy félárva tinilány modellkedhet?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 15 éves vagyok(nemsokára töltöm be a 16-ot), félárva és szeretnék modellkedni. Mikor itthon felhoztam a témát apumék elkezdték mondani, hogy nem modellkedhetek, mert a gyámügy nem engedné.. vagy legalábbis "belekötnének" a dologba, mondván, hogy apu k****t nevel belőlem.

Szerintetek tényleg hagynom kéne ezt a dolgot, vagy nyugodtan elkezdhetem?

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2011. márc. 13. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Modellkedhetnél persze, de én is inkább lebeszélnélek, mert a modellkedés 99% tényleg sima prostimunkát takar! Szóval hagyd a fenébe ezt a dolgot, apudék jót akarnak neked!
2011. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem felesleges feladni egy álmot azért, mert attól félsz, mit fognak gondolni rólad. Majd ha te leszel az egyik leghíresebb szupermodell(mivel megeshet), akkor mondják, hogy apukád k****t nevelt belőled!

Ha rám hallgatsz, akkor belevágsz, és minden erőddel azon leszel, hogy sikeres légy! :))

Sok szerencsét! :)

2011. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A modellkedéshez nem elég a szép arc és alak. Összeköttetés is kell,és bizony lefeküdni a pasasokkal. Nagyon ritka,ha valakiből sikeres modell lesz.

Tanulj inkább,később esetleg megpróbálhatod. Abban igaza van apukádnak,hogy a gyámügy beleszólhatna.

2011. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van apukádnak.
2011. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy előttem is írták a modellkedés a prostitúció előszobája. Akiket te modelleknek ismersz Magyarországon azok közül egy se ebből él. Fotózásból nem lehet megélni, pláne nem luxus utakra menni havonta. Egytől egyig k*rva az összes.
2011. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj! Ne a testeddel akarj pénzt keresni!
2011. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem felesleges feladni egy álmot azért, mert attól félsz, mit fognak gondolni rólad. Majd ha te leszel az egyik leghíresebb szupermodell(mivel megeshet), akkor mondják, hogy apukád k****t nevelt belőled!

Ha rám hallgatsz, akkor belevágsz, és minden erőddel azon leszel, hogy sikeres légy! :))

Sok szerencsét! :)"


Persze és egy nap ő lesz Tündérország királynője... a modellszakma nem így működik.

2011. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát megvan apádról a véleményem, no, nem azért, mert nem enged modellkedni (valószínűleg én sem engedném a lányomat), de hazugság helyett, leülhetnétek megbeszélni az okokat
2011. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előttem szólók! Ennyi modell lányt ismertek és mind k..rvák? Elég sz@r körökben mozoghattok..! Nagyon el vagytok tévedve a modellkedéssel kapcsolatban. ( a modellek nem egyenlőek a prostituáltakkal...)

Kedves kérdező! Ha megvannak hozzá a testi adottságaid kezdd el nyugodtan! Keress egy jó ügynökséget és sok sikert kívánok!

/nem vagyok modell, mielőtt bárki azt hinné/

2011. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző! Teljesen igazad van! A prostituáltak nem titkolják, hogy a férfiakkal létesített nemi kapcsolatból élnek, a modellek viszont igen... De az teljesen mindegy, hogy 5000 Ft-ért fekszik le valakivel, vagy egy címlapfotóért, a lényeg ugyanaz...


Kérdező, szerintem hallgass apukádra!

2011. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!