Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek egy anyával...

Hogyan viselkedjek egy anyával aki úgy duzzog mint egy tinilány?

Figyelt kérdés

Tegnap egy rossz mondatomon anyukám megsértődött és azóta nem szól hozzám. Hiába megyek oda, hogy beszéljük meg, meg se szólal, csak puffog, nem ül le az asztalhoz ha én is ott vagyok, nem nézi a tv-t, ha én is, stb. A vita "oka": tegnap délben mivel fogyókúrázom csináltam magamnak főtt tojásból, paprikából, csirkemellből salátát, és azt ettem amikor odajött, hogy "már megint hülyén csinálom, így nem fogok fogyni, hogy a vacsorát eszem, stb" én pedig erre azt mondtam, hogy utálom, ha valaki ennyire negatív,és azt hajtogatja, hogy "így úgysem fog sikerülni" . Na erre aztán az volt a válasz, hogy "ő akkor nem szól hozzám soha többé" .

Most komolyan, miért kell ennyire a bolhából elefántot csinálni? Vagy én látom rosszul?

én 20, ő 45 éves


2010. júl. 20. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha az én nagyim is ilyen. Összeveszünk, utána odamegyek bocsánatot kérni. Max fél napig duzzog, aztán megbékél. Biztos ő is megbocsát, csak most morcos...
2010. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Aki haragszik az békül! -van egy ilyen klassz mondás. Én odadobnám anyudnak, s talán leesik neki a tantusz. Duzzogással nem lehet megoldani a problémát, mert probléma maga a duzzogás is. Pl kisgyermekeknél 2 éves korban van a dackorszak, nos, akkor szoktak duzzogni, amiből már rég elmúlt. :)
2010. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amiből helyett amit. Elnézést az elírásért. :)
2010. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ha ilyen gyerekes.
2010. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem neked kéne "bocsánatott kérni"

Persze ő se tett semmit. De ezen duzzogni se kéne....borzasztó!Hagyd rá!

2010. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én nagymamám ugyanilyen :S Értelmetlenségeken felkapja a vizet és egy napig nem szól hozzám vagy csak alig, és szintén nagyon negatíven áll a dolgokhoz. Szerintem itt nem sok mindent tudsz tenni, hagyd annyiban, aztán úgyis megbékél...
2010. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!