Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segitsek neki? milyen...

Hogyan segitsek neki? milyen tanacsokat adjak?

Figyelt kérdés

Egy sracrol van szo, aki nemreg szakitott a baratnojevel ( a csaj szulei sose szerettek a sracot mert nincs csaladja ( a sracot elhagyta az anyja 1 eves koraban, az apja nevelte de az is meghalt ezelott 8 eve ) nincs senkije a sracnak ) a srac kivan borulva, nem tudja mitevo legyen. A lany felhivta tegnap es megjobban osszezavarta mert azt mondta neki h gyereket akar tole. Nem tudja mit csinaljon a srac, bekuljon ki vagy sem.

Hogyan segitsek neki? hogyan tanacsoljam?


2011. márc. 13. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szerintem csak annyit, hogy gondolja át mennyire jó a kapcsolat, ha bombabiztos, akkor jöhet a gyerek.


Bár nekem ez most úgy jött le hogy ez egy "nyers" kapcsolat még a babyhez...


15/L

2011. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a csaj szerintem azert mondta h bekuljenek ki. a srac 3 napja nem evett semmit es nem aludt 2 napja sem
2011. márc. 13. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Elnézést, de a korukra rákérdezhetek?
2011. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze nem ez a lényeg.


Hanem a kapcsolat ereje.


Meg hogy el tudja tartani majd a Családot!

2011. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszéljék meg a dolgokat!
2011. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a srac 23 eves, a csaj nem tudom
2011. márc. 13. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Az a baj, hogy sok a fóka, kevés az idő befogni őket.

Sok a kérdés, és így interaktivitás nélkül, aligha le7 jó megoldást javasolni. Én az ilyesmit >>privátban kezelem, MSN-en/SkyPE-on, ha a le7őség adja, akkor akár verbálisan, webmikrofonnal és fejhallgatóval. Úgy személyesebb is, és hasznosabb is a segítség.


Hidd el, ez nálam már elég régi bevált gyakorlat! ;-)

Ha tudok segíteni, >>privizz!


Üdv: EE

2011. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!