Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon messzire ment. Mit...

Nagyon messzire ment. Mit tegyek? Mit kaphat ezért?

Figyelt kérdés

egy csaj zaklat neten...ellopta a képeimet, csinált rólam egy blogot(a nevemmel), ahol durva szavakkal illet, és gyűlölködik. csinált 3 álprofilt, másnak adta ki magát, úgy írt, és akárhányszor tiltottam, mindig felvett új néven.e-mail-en megfenyegetett, h kicsinál, és h meg kéne engem verni. megvan az összes levél, amit írt.

csinált a képeimből videót, és ott is trágár szavakkal ócsárol. még csak 17 éves...ezért kapna megrovást a rendőrségtől, v. vmi? esetleg ki tudják nyomozni az ip-címét, és elérni, h ne férjen hozzám?

vlsz a gépem is feltörte, m olyan képeket is megosztott, amiket én nem...és a winchesterem kékhalált is kapott, azóta új van.

mit tegyek, jelentsem fel?


2011. márc. 11. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jelentsd fel, esetleg fenyegesd meg.
2011. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen. Ha olyan képeket lopott el, amit te megosztottál, azért nem büntethető, mert te hoztad nyilvánosságra.

Viszont ha a gépedről szedett le nem publikus fotót, akkor becsületsértésért és személyiségi jogok megsértéséért lehet perelni.

2011. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Bizony, hogy fel kell jelenteni! De ha feljelented, azt ne mondd el senkinek, mert ha megtudja, akkor esetleg törli azokat az oldalakat amiket létrehozott a nevedben!


Ha szerencséd van és a rendőrség is talál rajta fogást, akkor a bírósági tárgyalás a 18. születésnapja után lesz, ami annyit tesz, hogy büntethető.

2011. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Na, azért ez nem egészen így van. Rólam vagy általam készült képet akkor sem használhat fel senki semmire, ha én azt valahol közzétettem. Hacsak külön engedélyt nem adtam erre.
2011. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem sok jó hírrel szolgálhatok.

a lényeg, h én és más barátaim tettünk feljelentést a rendőrségen, mivel egy idióta barom zaklatott, becsületsértő, hitelrontó szövegeket tett ki az üzenőfalra a rendőrség pedig fél év után lezárta a nyomozást mondván, h a bizonyítékok nem megfelelőek.

most fellebbezünk, mivel ez a bomlott elméjű fickó halálosan megfenyegetett engem és pár barátomat. ezt is leszarták a sünök.


szóval rájuk ne számíts...

2011. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de azért sztem egy próbát megér, jelentsd fel!
2011. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Tinker Bell...ne oszd az észt, mert neked is kevés van...eleve a cselekmény elkövetésekor kell büntethető korúnak lennie, másrészt Magyarországon 14 a bontethetőkségi korhatár



amúgy meg feljelentést kell tenni ismeretlen tettes ellen...de kiváncsi lennék mi ennek az ellenszenvnek az alapja...

2011. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

féltékeny rám a csaj, m azzal a sráccal jár, akivel én előtte, és jókat mondott rólam neki...

és ha feljelentem, mit tudnak tenni? (van bizonyítékom, a levelek, amikből ki lehet deríteni, h arról a gépről csinálta ezeket)...legalább annyit tudnak tenni, h a durva szövegeket levetetik, és megijesztik a csajt?

2011. márc. 11. 19:40
 9/9 Tinker Bell ***** válasza:

Ma 18:58! Ugyan milyen alapon beszélsz így velem te szerencsétlen?


Csak azért írtál a kérdéshez, mert az én válaszom nem volt szimpatikus? Hiszen érdemben nem tudtál hozzászólni a témához!

2011. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!