Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szülei tudnak segiteni...

A párom szülei tudnak segiteni anyagilag?

Figyelt kérdés
Férjemmel ha veszekszünk felhozza,hogy az ö annyjáék mindig mennyi pénzt adnak.Ez nagyon rossz nekem,az én szüleim egyszerü munkás emberek az övé közalkalmazott volt mind a kettö.Nagyon jó nyugdijjal ez én szüleim még dolgoznak.Igaz ami pénzt adnak azt mind a házra költjük .De még soha egy csatot vagy akármi mást nem vettek a gyerekeknek.Szar kinai pulovert vett egyszer de rá sem adtam ,azota nem vesz.Anyukámék nem tudnak sokat adni,de a gyerekeknek mindig vesznek valamit és örülnek neki nagyon.
2011. márc. 11. 16:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem értem hol a baj az egyik a gyerekre a másik a házra ad pénzt meg van az egyensúly, mit akkartok hogy csak 1-1 hajcsattal támogasák az unokát mert nincs másra pénzük.

Egyáltalán mi köze a nagyszülöknek a ti privát veszekedésekhez nyilván nem azért adják hogy ti aztán azon veszetek össze.

2011. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!