Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szülei tudnak segiteni...

A párom szülei tudnak segiteni anyagilag?

Figyelt kérdés
Férjemmel ha veszekszünk felhozza,hogy az ö annyjáék mindig mennyi pénzt adnak.Ez nagyon rossz nekem,az én szüleim egyszerü munkás emberek az övé közalkalmazott volt mind a kettö.Nagyon jó nyugdijjal ez én szüleim még dolgoznak.Igaz ami pénzt adnak azt mind a házra költjük .De még soha egy csatot vagy akármi mást nem vettek a gyerekeknek.Szar kinai pulovert vett egyszer de rá sem adtam ,azota nem vesz.Anyukámék nem tudnak sokat adni,de a gyerekeknek mindig vesznek valamit és örülnek neki nagyon.
2011. márc. 11. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom mit akarsz kérdezni, de a pároddal beszélni kéne. Én elküldeném a p*csába. De nyilván normálisan is meglehet beszélni.
2011. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

A felhánytorgatás nagyon ronda dolog, főleg, hogy az ember nem tehet róla, hogy a szülei milyen anyagi helyzetben vannak. Így semmi értelme az egész segítségnek. A férjed elég érdekesen értelmezi a családi gazdasági közösség fogalmát. Elhiszem, hogy rossz neked. Próbáld meg akkor megbeszélni higgadtan vele, amikor nem veszekedtek. Szerintem nincs értelme a szülőket versenyeztetni (pláne nem anyagi szempontból).


Na, és most jöjjenek azok a hozzászólások, hogy örülj a pénznek, amit adnak, és kussolj, mert akinek több pénze van, annak megvan a másik sárbatiprásának a joga is :D Tegnap egy hasonló kérdésnél elég sok ilyet olvastam, éljen az empátia :D

2011. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
a párodból hiányzik a legalapvetőbb empátia. és amellett övön alóli is ilyet mondani. ugyanazt csinálnám mint az első hozzászóló.
2011. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha ő bunkó, légy Te is az! Én megkérdezném tőle, milyen férfi az, aki a szülőktől vár támogatást. Keressen annyit, hogy ne szoruljatok a szülőkre.
2011. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
én megbeszélném a párommal, hogy egy csónakban evezünk és az a biztos amit mi hozunk össze a családnak, amit meg a nagyszülőktől kapunk támogatást az csak plusz és örülni kell neki, ha az ő szülei pénzt adnak akkor annak is örülni kell ha a te szüleid vmi játékot vagy bármit annak is és ez soha ne alakuljon át elvárássá! arról meg sem ő sem te nem tehetsz hogy kinek a szülei mivel támogatnak titeket, ennyi erővel te is mondhatnád hogy a te szüleid mindig csak pénzt adnak és a gyerekekre nem is. gondolnak...szóval a férjednek még nehéz időkben sem kéne ilyen anyagiasnak lennie szerintem
2011. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Az utolsó géniusz.:)
2011. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer kérdezd meg:


Drágám, most akkor kit vettél el? Engem vagy a családomat?!


Amúgy meg szerintem felesleges bevonni ilyenekbe a szülőket, vagy mondd azt ilyenkor neki, hogy drágám, engem úgy neveltek hogy ha kell magam is elboldoguljak és ne állandóan tőlük várjak segítséget. Én tudok örülni annak amit kapok, legyen az egy hajcsat...

2011. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy aki tud és akar, az segítsen. Ellenszolgáltatás nélkül. A férjed elég furcsán viselkedik, hiszen a kapott pénzt nem magadra, hanem közös otthonotokra költitek. Erről a felfogásról le kellene szoknia, hiszen csak mérgezi vele a kapcsolatotokat.
2011. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem szép dolog a férjedtől,hogy felhánytorgatja,amit a szüleitől kaptok. De talán anyósodék azért nem vesznek a gyerekeknek semmit,mert te szarnak találod a kínai pulóvert és nem adod a gyerekre. Ha te nem becsülöd meg az ajándékukat,akkor minek adjanak? Sok ember örül,ha a kínaiban tud legalább venni valamit a gyerekeinek.
2011. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem kers rosszul a férjem az anyosomék önzetlenül adják mert van nekik.Porbáltam higgattan is de már nem megy.10 éve vagyunk még csak eggyütt.
2011. márc. 11. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!