Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan férfival, aki 30+-ig...

Az olyan férfival, aki 30+-ig nem talál tartós kapcsolatot, szerinted is valami gáz van?

Figyelt kérdés
tapasztalataim alapján: igen. szerintetek?
2011. márc. 10. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ismerek olyat akinek nincs, semmi különösebb gáz nincs vele. Persze biztos van olyan is akivel van. De akkor már, akinek 25 évesen tartós kapcsolata van, de alkoholista és veri a barátnőjét, azzal nincs gáz, ugye...?

Egyébként is, nem mindenki akar tartós kapcsolatot.

2011. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a 30 még nem olyan gáz,én inkább 40 fölött már jobban gyanakodnék..:-))
2011. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Talán csak igényessebb,mint a többiek. Nem lezd mindenkivel,csak azért,hogy ne legyen egyedül.
2011. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem gáz van. Alapvetően az ember társas lény, tehát nem hiszem, hogy valaki nem akar kapcsolatot találni. Ezzel inkább csak magát nyugtatja. De ha addig nem sikerült semmit összehoznia, biztos van vele valami baj. De ugyanúgy nővel is ilyen korban.És valaki minél idősebb, annál több rigolyája van, annál nehezebb egy kapcsolatot létrehoznia.
2011. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ miért nem talál.A barátomnak azért nem volt 30 alatt komoly kapcsolata mert pár hónapig Magyarországon,pár hónapig külföldön dolgozott(Kína,Mexico,Németo.,Skócia).Képtelenség így kialakítani komoly kapcsolatot.Most csak itthon dolgozik.34 éves és én vagyok az első barátnő akit a szüleinek bemutatott,pedig nem én vagyok neki az első:)
2011. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Mindig is azt tartottam, hogy az a pasi, amelyik 30 éves koráig nem "kel el" (= nem volt komoly párkapcsolata), az defektes :) A jókat már a húszas éveik elején kiválogatják :)


25/N

2011. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem egy olyan ismerosom van, aki a 30+-os korosztalyt gazdagitja eletkoraval, es megsincs tartos parkapcsolata, sot semmilyen.

Nem hiszem, hogy barmi gond lenne veluk. Nem hiszem, hogy a harmincas korhatar egy hatarvonal, meg egyaltalan nem tartoznak az idos korcsoporthoz, nem kestek le semmirol.


Lehet, hogy felreertelek, es azokra gondolsz, akik meg ebben a korban is az egyejszakas kalandokat keresik. Nos igen, az szamomra is furcsa lenne. Ugy gondolom, hogy ez a kor mar jar egy bizonyos erettseggel, amikor mar komolyabban kellene venni egy-egy not.


Tehat, en ket reszre bontanam: 1. akik meg a megfelelo hattert probaljak megteremeteni, a biztos anyagi hatter miatt a munkaba temetkeznek, hogy majd a leendo csaladjanak mindent meg tudjon adni. Ez a csoport az, akit megertek es semmi kivetnivalot nem latok benne.

2. Akik nem egy celkituzes miatt, hanem komolytalansag miatt, vagy egyszeruen nem a csalad, a parkapcsolat a celjuk.


Egyikkel sincs semmi gond, mindenki maskepp eli az eletet, egyikunknek sincs joga beleszolni, amig ezzel nem art masoknak.


De ez csak az en velemenyem. (:

20/L

2011. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne gáz?

Lehet, karriert,egzisztenciát épít,semmire nem akar nősülni, vagy komoly kapcsolatot keresni.

Sokan kényelemből még ennyi idősen is a szülőknél laknak.

Ma már eléggé kitolódott minden, azért nem kell vkit elásni, mert 30 évesen nem akar vagy lehet, nem tud komoly kapcsolatot találni.

Ma már rengeteg ok lehet, senki felett nem lehet pálcát törni, mert nincs értelme.Magánügye mindenkinek.

1000+ egy oka lehet.Lehet, későn érő típus,majd ha ő ugy érzi, akkor lép.

2011. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

és akinek 30 előtt volt tartós kapcsolata de azóta nem?

Az is gáz?

2011. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz,mert ebben a mai felgyorsult világban senkinek sem könnyü kapcsoltatot teremteni én szerintem,bár nekem mindig voltak kapcsolataim,mert én egyedüll képtelen vagyok magmaradni.De ez ember függő!A másik dolog hogy sokan inkább egyedül vannak minthogy egy rossz kapcsolatban szenvedjenek,mert az ember azt látja az utcán hogy jaj de jól megvannak meg minden,de ez csak a látszat és otthon meg egyfolytában áll a bál!Sok olyat ismerek akik kifele a szépet mutatják,de idő kérdése hogy mikor válnak el utjaik a sok veszekedés miatt!Ez teljessen ember függő,vannak olyan emberek,nők is férfiak egyaránt,akik nem igényelnek partnert,mert egyedül jobban elvannak,ez mindenkinek az egyéni döntése hogy szeretne élni,én nem nézem le ezeket az embereket,de én biztos nem tudnék egyedül élni,de ez ember függő és helyzet függő,mert ahogy itt elöttem emlitették sok embernek az életében éppen nem fér bele egy kapcsolat,pl munka miatt,aki összevissza járja a világot,annak nehezzen fér bele szerintem egy kapcsolat,vagyis lehet hogy neki beleférne,csak nehezzen talál olyan embert aki ezt tolárálja és nem feltétlenül saját hibájából nincs neki!
2011. márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!