Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valahogy el kell...

Mit tegyek? Valahogy el kell fojtani az érzéseket és én csak így tudom. Lent bövebben.

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel elkezdtem barátkozni,és az elején mondta hogy nem akar komoly kapcsolatot de szeretne velem jóban lenni.Hetente egyszer találkozunk.És ki van rajtam akadva hogy nem kommunikálok eléggé,nem beszélek sokat,magamról meg a dolgaimról.Csak azokról amikről nagyon muszáj.És ezt én tudatosan csinálom mert nem akarom hogy közel kerüljek hozzá.Nem adom magam ki teljes mértékben.Most akkor mit tegyek?Másképp nem tudom magamban elfojtani az érzéseimet.Ő akarja hogy ne legyek szerelemes belé akkor fogadja el ezt a helyzetet.Jól látom?Igazat adtok nekem?
2011. márc. 7. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csinálod, és így ahogy van mond meg a pasinak is hogy ezek a dolgok, hogy nem beszélsz sokat magadról ezért van, mert nem akarod hogy közelebb kerüljetek egymáshoz.

Meg kell hogy értse.

2011. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van! Jobb, ha itt megállok, és nem jellemzem a ffi viselkedését...


Üdv!


ui.: szerintem találnál hozzád méltóbb partnert is

2011. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha vonzódsz hozzá, mint férfihez, és úgy érzed, h. bele tudnál szeretni, akkor inkább én is így viselkednék vele, ahogy Te és nem alakítanék ki vele szoros barátságot. Az az igazság, h. a férfi-nő barátság nem működik, sokáig azt hittem, igen, de nem, tényleg nem működik. Nekem is van férfi haverom, de már kezdem leépíteni, mert többet akar mint barátságot, én pedig nem.

Te érzed, h. hányadán állsz vele, ennek függvényében dönts.

A soraidból úgy érzem, bele tudnál szeretni, ekkor pedig szerintem minél kevesebbet találkozz vele.

2011. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ÉS az a durva hogy kölcsönös a vonzalom.De ő sokat csalódott és nem akar kapcsolatot.Bele tudnék szeretni igen.De ha ő nem nyit felém hogy szeressem addig viselje ezt az állapotot.De viszont ha meg nem nyílok meg előtte akkor meg nem is tud belém szeretni vagy érzelmeket táplálni felém.Ugy hogy tanácstalan vagyok.
2011. márc. 7. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő sokat csalódott,nem is akar kapcsolatot,viszont kölcsönösen vonzódtok,és szem előtt akar tartani.Nézd,lehet,hogy ha megnyílnál beléd tudna szeretni,de mivel magában még nem zárta le az előző kapcsolatait,és nem tette túl magát a csalódásain,nem is tudna tiszta lappal indítani feléd.Te akarnád,hogy ha esetleg összejöttök,hogy más nők hibái miatt bizalmatlan legyen veled?Nem,ugye?Ha zavar ez a helyzet,akkor miért gyötröd magad azzal,hogy találkoztok.Mond meg neki,hogy ha úgy érzi tudna veled lenni tiszta lappal,akkor keressen meg,mert te vonzódsz hozzá,és így neked kellemetlen vele találkozni...
2011. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

légy vele őszinte, biztos megérti a helyzeted :)

egy fiú-lány barátság csak akkor működik, ha mindkét fél testvéri érzéseket táplál a másik iránt, amibe sem testi vágy, sem lelki nem keveredik (és ez nagyon ritka).

ha nem megy másként, és nem ért meg, szakítsd meg vele a kapcsolatot, m ha tényleg nem akar tőled semmit, csak te fogsz szenvedni, ha időközben nagyon megszereted.

ha őszintén elmondod neki, miért vagy tartózkodó, és erre esetleg azt mondja, h talán van esély részéről is a mélyebb érzelmekre, akk is legyél óvatos eleinte.

2011. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!