Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családosok mennyi pénzetek...

Családosok mennyi pénzetek van a bankban?

Figyelt kérdés
50 millióra mennyi kamatot lehet kapni egy honapban?
2011. márc. 4. 22:32
1 2
 11/14 lenlo válasza:

Szia!


Ha jól értem a helyzet az, hogy a jövedelmetek kicsi, de a vagyon, kp. vagyon jelentős és ez nem túl rutinos vállalkozói szellemmel párosul.

Ebben az eset legyetek nagyon óvatosak mert sok-sok jobbnál jobbnak látszó megkeresést fogtok kapni, ami nem feltétlenül rossz szándékú, de nem ajánlanám azok elfogadását. Rövidtávon keressétek meg a legkedvezőbb kondiciókkal rendelkező bank vagy egyéb pénzintézethez kötött lehetőséget és ott úgy helyezzétek el a pénzt, hogy a kamatok legalább egy részét ne vegyétek fel, neéljétek fel, hanem tőkésítsétek. Szerintem kb. havi 400 e Ft lehet a kamat.

Okosan!

2011. márc. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, keress fel egy független pénzügyi tanácsadó céget. Ők nem kérnek pénzt a munkájukért, a bankoktól kapják a jutalékot. Tudnak tanácsot adni, hogy mibe tedd, hol éri meg, esetleg több felé szétosztani. Lehet egy részét kisebb, míg egy részét nagyobb kockázatú bankbetétbe rakni, stb. Szóval szerintem érdemes egy ilyen cégnél tájékozódni, nekem elég sokat segítettek.
2011. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

aviva.hu

nézd meg a hozamait(eszközalapok), nagyon sokan istenítik

2011. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Majdnem választ adtam a nagybetűsre,de mikor megláttam a kérdés lényegét inkább továbbléptem.
2011. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!