Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak bejönnek az olyan...

A pasiknak bejönnek az olyan típusú lányok, akik elmélyültek, csendesek, érzékenyek, de jó a humoruk?

Figyelt kérdés
[ Bocsi, tudom, hogy ezt egyszer már megkérdeztem, de ettől a kategóriától többet várok, mint attól a másiktól. Rossz döntés volt, hogy oda írtam. ]
2011. márc. 4. 19:46
1 2
 1/16 yuda ***** válasza:
98%

Nekem igen.

Az a csodálatos ebben a világban, hogy mindenkinek más ízlése van, így mindenki találhat hozzá illő párt.

2011. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az is fontos, hogy ne legyen mindig komor vagy befelé forduló. Hanem vidámabb. Az sem baj, ha csendesebb fajta , csak ne harapofóval kelljen belőle kihúzni egy -két szót. Ne mindig a fiú mondja a dolgokat. Szóval lehessen vele beszélgetni. :)

Egyébként a többi tulajdonságot azokat szeretik szerintem. Legalábbis úgy vettem észre.



( melyik kategóriába tetted be ezt a kérdésed ha kérdezhetem?)

2011. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Épp egy ilyen nővel ismerkedem, és azon "dolgozom", hogy kapcsolat lehessen az ismerkedésből. Szóval: nekem kimondottan az ilyen típus jön be. Nem könnyű meghódítani, ez teszi izgalmassá...
2011. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Modal válasza:
100%

Pont ezért rossz a kérdés.

Én pl csak ilyen lányt tudok elképzelni magam mellett, de ismerek olyat, aki ilyesmit nem vár el a barátnőitől.

2011. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Remélem igen...
2011. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokan ilyenre vágynak. Lehet, hogy nem tini korban, de feleségnek igen, nem azt az örök bulizós, jajj jó e a hajam állandóan magam nézegetem típust, és női dolgokat motyog állandóan fajtát.
2011. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejönnek. Bár én lány vagyok.
2011. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek.
2011. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen az esetem. Szabad vagy? Hány éves vagy (ha nem veszed illetlenségnek) ?
2011. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az ilyenek jönnek be. :)
2011. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!