Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyumnak egy héten belül lesz...

Anyumnak egy héten belül lesz az 50. születésnapja. Mit vegyünk neki?

Figyelt kérdés
A bátyámmal vennénk valamit közösen, a virág és a csoki alap, de mellé kéne még valami. Én 16 vagyok, a bátyám 20, főiskolás, tehát keresetünk nincs, csak spórolt pénz. Ötletek?
2011. márc. 4. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Főzzetek valami egyszerűbb, de mégis ünnepi vacsorát, hívjátok át Anyud barátnőjét (barátnőit) a nagyit, stb. és lepjétek meg, mikor hazaér! :)
2011. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Befizetném valami extra masszázsra, vagy szépségszalonba, vagy wellnessre, ahol kikapcsolódhat, relaxálhat, feltöltődhet...vagy csak szépülhet és pihenhet.


Üdv!

2011. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Apum hamarosan 50 lesz, én arra gondoltam, hogy veszek neki olyan dolgokat, amiket nagyon szeret, ám nem vagy nem mindig engedheti meg magának: pl. egy nagy zacskó pisztácia, egy jó minőségű ital (Jäger-t szereti, de márkás bor is jöhet), mindenféle kókuszos csoki... stb. (még gondolkodom a többi kedvencein) és ezeket egy csomagba teszem!


Gondolkodjatok bátyáddal, hogy mi az, amiket igazán szeret (hétköznapi dolgok) és azokból szerezzetek be neki!

2011. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem valami emlékezeteset

tudnék sorolni sok mindent

gyürű,nyaklánc,fülbevalo

de a welness is jo ötlet

de igazából attol függ

van valami hobbija, mennyit akarsz rá költeni?

2011. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50 szál rózsa
2011. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rajzoljatok neki ha nincs lóvétok.Az anyukák mindig örülnek az ilyesminek.
2011. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

hát, először szeretnék megköszönni minden választ.

a wellnessen mi is gondolkodtunk, de karácsonyra is azt kapott, így már nem lenne túl érdekes dolog neki :) illetve biztos örülne neki, de értitek.

a mamám velünk lakik, a barátnőivel elintézi a munkában a dolgot.

a rajzot kihagyjuk, kiskorban oké, de már 16 vagyok én is... :)

nem arról van szó, hogy nincs pénzünk, csak nem olyan sok. ezen az 50szál rózsán gondolkodtunk de az nagyon drágán jönne ki :D

2011. márc. 4. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:

A bátyám és én ugyanebben a helyzetben voltunk a múlt hónapban, csak annyi különbséggel, hogy ő 26 éves, én meg 20.

Mi egy csokitortát, egy karórát és egy nagy csokor virágot vettünk neki. Az egészben az volt a legszebb, hogy anyu semmit sem sejtett, és egyszer csak előálltunk a tortával-virággal-órával...gondolom nem kell ecseteljem, hogy mennyire meghatódott és elérzékenyült.


20/l

2011. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az Országos Széchényi Könyvtárban van egy folyóirat archívum. Interneten is meg lehet tőlük rendelni, hogy összerakják (akár bőrkötésbe fűzve is) annak a napnak az eseményeit, híreit, amikor Anyukád született. + ha küldesz képet, akkor a kezdőoldalra felrakják a képét, mint hírt, hogy megszületett ő is azon a napon. (érdemes csecsemőkori képet választani)

Googleban megtalálod őket, és tudsz érdeklődni. Olcsóbb, mint az 50 szál rózsa...

2011. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csinálj saját készítésű fotóalbumot és rakj bele fényképeket a családról.
2011. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!