Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy nőnek...

Szerintetek is egy nőnek folyamatosan meg kell újulnia ahhoz, hogy megtartsa a fiúját? (úgy értem külsőleg)

Figyelt kérdés

És légyszi ha tudtok nagyon jó fodrászt györben irjátok le nekem a címét.

köszönöm:)


2011. márc. 2. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
csak annyira, amennyire a pasinak
2011. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van, akkor a férfinak is mindig megkell újulnia nemcsak a nőknek :)
2011. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell. Képzeld, nem ismer meg, elmegy melletted az utcán, te meg megsértődsz rá. Szükség van erre?
2011. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a megújulást, azt az embert szeretem látni, akibe hajdanán beleszerettem, lehet ez a férfiaknál másképp van, nem tudom. De ha nekem egyszer az a frizura tetszik, ami évek óta van és eszem ágába sincs a mai idióta divat szerint festeni a hajam, akkor vagy így szeret, vagy keressen mást. Elég baj, ha már ezen múlik a kapcsolat, hogy új-e a frizurám, szőke vagyok-e vagy barna.
2011. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ekkora tévhitet még életemben nem láttam! (nem neked szól kérdező)

De nehogy már csak mi, mindig csak a nő, a nő újítson, oké, hogy mi vagyunk a szebbik nem. DE ameddig a pasi sem tesz annak érdekében, hogy ne unjak rá, addig ő mi jogon várja el tőlem?? :O


23N

2011. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attol, hogy uj frizurad lesz, meg nem fog a fiu jobban szeretni. Nem, nem ezzel lehet megtartani egy ferfit. Az ilyen feluletes dolgok ideig-oraig ernek valamit. A fiu nem a frizuradba szerelmes, szoval ha gond van, nem annak megvaltoztatasa fogja megoldani a problematokat. Jol eshet, ha uj frizurad van, de magadert csinald, ne masert!


Egy hazas no

2011. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Újítani nem kell, csak tartsa meg magát olyannak, amilyen volt. (meg amennyire lehet az évek múlásával)
2011. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán a belső egyensúly fontosabb, de ha a külsőre gondolsz szerintem elég ha formában tartod magad, az állandó gyökeres változtatások külsőségekben számomra mást üzennek. Állandóan új frizura, új hajszín, más stílus nekem inkább azt mondja, hogy az illető állandóan önmagát keresi, folyamatosan változnak a belső érzései, és sosem találja meg úgy igazán a saját helyét az életben. a Párjának pedig ki tudja, hogy tetszeni fog-e az új frizura vagy sem, de valószínűleg egyébként is azért változtat, hogy új és új stílusokat próbáljon ki, nem azért, mert úgy érezné, h mondjuk annyira rossz lenne egy évekig "használt" hajszín...
2011. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
együtt, egyirányba kell megújulni a pároddal. a kapcsolatoknak a nagy rákfenéje ugyanis az, amikor vagy csak az egyik fél fejlődik/változik meg (a másik meg nem tud vele lépést tartani), vagy mindkét fél változik, megújul, de összeegyeztethetetlen irányba. A külső változás max annyit ér, hogy felfigyel rád (jó esetben), és ráébred, hogy de jó nő van itt mellette... de ennyi. egy-két óráig, pár napig talán működőképes. Azt nézd meg, hogy ő milyen irányba fejlődött, és hogy te akarsz-e, tudsz-e olyan irányba fejlődni (pl. ha őneki fontos lett a sport, neked az-e, tudsz-e részt venni benne, vagy legalább támogatni őt benne (akár anyagilag), elengedni őt, stb).
2011. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem megújulni kell, hanem jó formában maradni.


És ezt a pasinak is meg kell tenni


egy pasi

2011. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!