Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, h ne legyek...

Mit tanácsoltok, h ne legyek ennyire fáradt? Ki mit iszik, v milyen koffein pótlót tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Oké,3 gyerek mellett nehéz nem fáradtnak lenni,főleg h a legnagyobbikat mden másnap én viszem le a buszra(felváltva apukával)De már "immúnis" vok a kávéra,meg az energiaitalra!Délutánonként leszoktam feküdni a 2 picivel,de akkor meg elcsúszok a házimunkával és később meg amiatt van "bűntudatom"!
2011. márc. 2. 07:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vagy fáradt mert keveset pihensz. Ezt csak úgy tudod orvosolni hogy valóban kipihened magad.

Aludj a picivel délutánonként, és ha elcsúszol a házi munkával akkor mi van? Elkell számolnod valakinek? Vagy megcsinálja valaki helyetted? Szerintem meg vár minden. Amúgy azért is pihenj többet mert ez túl sokáig nem megy, ne kórházban akard kipihenni magad, és hogy a férjednek is mindet megtudj adni, mert fáradtan nem hiszem hogy sok kedved van szexelni. Szóval pihi, pihi pihi!!!!!!!!!!!!

2011. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én is egyszer feltettem hasonló kérdést.Nekem teát az orbánvfű és a citromfű teát ajánlották. De még nem vettem sajnos, úgyhogy nem tudok a hatásáról.
2011. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Pont azt szerettem volna tanácsolni én is amit az elöttem szóló. A házimunka miatt ne stresszeld magad. Én pánikbeteg lettem az állandó megfelelési kényszertől. Nem éri meg. Pihenj és játszál sokat a gyerkőcökkel.
2011. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Van még más is: zöld tea! Csak nehogy éhgyomorra idd forrón, mert akkor nagy valószínűséggel hányingered lesz. Én mindennap megittam egy kancsóval, amikor a záróvizsgámra készültem, és nagyon felpörgetett. Arról nem is beszélve, hogy hihetetlenül sok a jótékony hatása, tele van antioxidánsokkal is, ami egyrészt zsírégető, másrészt rákmegelőző hatású...szóval akkor is idd, ha téged pont nem pörget fel! Számomra nem a legjobb ízű, de a jó hidegen iszod, nem annyira rossz ;)
2011. márc. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is 3 gyerkőcöm van :-)


Válaszd szét, hogy mi a fontos és mi kevésbé.

Pl. a felmosás vagy a portörölgetés egyáltalán nem fontos :-)


Próbálj gyakran kimenni a gyerekekkel a szabadba, rengeteget segít a természet, a friss levegő.

Találd meg minden kis apróságban a szépséget és a vidámságot (mindenben van!).

2011. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

citromfű tea és az orbáncfű is jó


ha már nagyon elegem van,akkor bezárkózok a fürdőszobába egy nagy csésze teával,engedek fél kád forró vizet,csüccs bele,tea elkortyolgat fél óra alatt,mp3 lejátszó a fülemre...

kb mint ha aludtam volna 10 órát...

2011. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
08:18 Egy cipőben járunk!Én is az állandó megfelelési kényszertől lettem pánikbeteg. És nem gyógyultam ki belőle.Csak a gyógyszer segít!Mostanság hulla fáradt vagyok, és rosz a közérzetem. Supradyn és MagneB6 kúrát szoktam tartani, az segít! Hát startolok és elkezdem a tavaszi kúrát. Kedves kérdező!Valóban első lépés lenne, ha csináltatnál egy teljes vérképet, akkor kiderülne, van e vashiányod.
2011. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Aludj!

Ne legyen bűntudatod a házimunka miatt, a valódi fáradtság nem egyenlő a lustasággal.

Egy fáradt, beteg (előbb-utóbb az leszel!), rosszkedvű mami sokkal rosszabb, mint egy kis rendetlenség vagy egy halom mosatlan edény. Ha végképp nem megy, vegyetek fel egy takarítónőt - ha anyagilag nem engedhetitek meg, akkor csak 2-3 hétre vegyétek fel, amíg kipihened magad -, és aludj!

Ember vagy, nem gép... A teljesítőképességednek vannak határai. Bármilyen nehéz is, ezt be kell látni.

2011. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm szépen a tanácsokat!Most van miből szemezgetnem és próbálgatnom h mi az ami beválik és éber leszek!:)Sokat segítettek!Köszönöm!
2011. márc. 2. 09:44
 20/21 anonim ***** válasza:
Örülünk, hogy segíthettünk :) Sok sikert a kipihentség eléréséhez!
2011. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!