Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem úgy érezni, hogy...

Kezdem úgy érezni, hogy elhidegül tőlem a párom? Tippeket várok! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a párommal, sokat veszekedtünk. Meg unta. Előző héten szakított is velem. de 2 napra rá újra együtt voltunk! Mikor szakított az nap azt mondta, hogy nem szeret. Mikor kibékültünk mondta, hogy szeret, de nem annyira mint pár hete! Nagyon szeretem. És mondja, hogy egyre jobban kezd ő is újra belém szeretni. De félek!

Mi hoz össze 2 embert leginkább? Közös programok? Akkor milyen programok? Tapasztalatokra, Tippekre lennék kíváncsi!

én 17/l

ő 17,5 F


2011. márc. 1. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem ő az igazi neked,vagy fordítva,vagy mindkettő..én úgy gondolom,hogy bármilyen program,akár egy séta is jó hatással lehet.A veszekedést tegyétek félre,ha ez sikerül,akkor javulni fog a dolog.
2011. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi hoz össze két embert? A vonzódás. Mikor ránézel, és tudod hogy képes vagy meghalni érte.


Én már akkor megéreztem hogy Ő az igazi, mikor először találkoztam vele. Mellette már a kezdetektől fogva teljesen önmagam voltam (egyébként pánikbeteg, és ezért visszahúzódó). Soha semmit nem szégyelltem előtte, bármit meg tudtunk (és tudunk is) beszélni.

Egyébként két teljesen különböző ember vagyunk, a közös programok pénz híján mindig kimaradnak, marad az itthonülés.

Sértegethetjük egymást, veszekedhetünk, vagy történhet bármi, mindig 5 percen belül kibékülünk, és sosem érezte egyikünk sem, hogy kevésbé szeretné a másikat.


Ha nincs meg az egésznek az alapja, fújhatod a közös programjaidat, inkább ne hagyd, hogy így megalázzon! 22/L

2011. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyetek el valami jó élményfürdőbe a meleg vízbe össze bújni nagyon jó....

Vagy ha kicsit naposabb az idő elmehettek egy hosszú sétára...

2011. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat úgy rossz ahogy van. Szerintem a fiú nem szerelmes beléd. :( 3 hónap után ilyen gondok jönnek elő, az olyan mint egy alap nélküli ház.
2011. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég komoly dolgon vesztünk össze, és kérte, hogy ne hozzam fel azt a témát többször, de én már csak azért is erőszakoskodtam! De tanultam belőle.
2011. márc. 2. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!