Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket támogatnak a szülők?...

Titeket támogatnak a szülők? Mennyire fogadják el a párotokat? Fontos, hogy a párotoknak milyen a családja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatnak egy cseppet sem.Kezdettől fogva ellenzik.A párom családja jól él,nagyon rendesek,semmi baj nincs velük.
2011. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minket mindkét oldalról támogatnak a szülők.. Nincs közöttük vita. Engem anyukám nevel, fiatalos, szabad gondolkodású nő, míg párom szülei idős konzervatívabb házaspár.. Az ő szülei szeretnek engem, az én anyukám szereti őt.. Engem nagyon elkeserítene, ha nem így lenne. Nálunk szerencsére mindkét oldalról tiszteletben tartják a gyerekük választását (bár valószínűleg azért, mert rendes párom van, valószínűleg, ha egy lecsúszott alkoholista csövessel jönnék össze, azt nem támogatták volna..)
2011. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülnék,ha anyu nem rajtam élősködne /sajnos szó szerint/ dehogy kéne,hogy támogasson.
2011. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyagi értelemben nem támogatnak (nem is igényeljük), de minden más téren igen. Eleinte nehezen fogadták el egymást a szüleink, ugyanis teljesen más kultúrából jövünk (ő színesbőrű), de mára már minden jó, gyerekek is vannak.
2011. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyám semleges,sose mond semmit,igaz 3 hetente ha találkozunk,egyébként napi 10-15 perc telefon,de bele nem szól semmibe,sosem ellenzett semmit.

Párom szülei normálisak,elfogdtak engem,szeretnek is.


Párválasztásnál nem volt fontos,majd 1 évig nem is láttam a szüleit,ő se az enyémeket.

De ma már azt mondom h jó h 1 gonddal kevesebb h nem kell velük harcolni.

2011. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minket mindkét oldalról támogatnak (nem anyagilag!).
2011. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk teljes a harmónia. A szüleim is szeretik nagyon a barátomat( nincs is mit ne szeressenek rajta) és a barátom szülei is nagyon szeretnek engem, szerencsére.
2011. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én 20 éves vagyok,párom 26 1 éve élünk együtt albérletbe!

Sajnos az én anyum nem tudja elfogadni a hejzetet hogy felnőttem.Párom nagyon rendes,volt egy fél éves időszak amíg nem találtam munkát és ő tartott el!Minden nap jelzi a szeretetét,és mellette nagyon jó,mert ha esetleg nincs időm magammal foglalkozni is szépnek tart!Nagyon jó érzés a munkahelyén is csak dícsér engem!

Anya nem akarja elfogadni mert gyárba dolgozik,és nincs kocsija vagy sok pénze,és van még egy 300 ezres elmaradása,mert az anyjának vett fel hitelt a ház újitására!Anya azzal jön,hogy keressek egy gazdag pasit,de szerintem nem ez a fontos!

2011. márc. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!