Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? Két nőről...

Melyik a rosszabb? Két nőről lenne szó!?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik rosszabb? Ha boldogtalan együttélésből kilép valaki (2 közös gyerekkel), mert úgy érzi talált valakit akit igazán szeret és az viszontszereti?

Vagy ha valaki 2 gyerekkel együtt él valakivel (nem közös gyerekek), viszont a sex hiánya miatt megcsalja a másikat?


2011. márc. 1. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a második "megoldás" a rosszabb.

Nem az ember, a megoldás.

2011. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

17:44-es vagyok:

Akkor értelmezd át kérlek a válaszomat női verzióba:)

Nekem is úgy jött le, hogy egy férfi teszi fel a kérdést, aki két nő között vívódik..:)

De így szerintem te helyesen döntöttél, a barátnőd pedig sajnos elég gerinctelen módon..:S

2011. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Jaa! Értem. A 2 nő megzavart, azt hittem a feleség és a szerető közt vacilál egy férj.

Szerintem a kérdező csinálta korrekten, a megcsalás nekem nem fér bele sehogy sem egy kapcsolatba.

Ha nagyon szabadelvű akarnék lenni akkor már az őszinteség és a nyitott kapcsolat, de annak meg nem látom értelmét, ráadásul a gyerek erkölcsi fejlődésének is árt vele.

2011. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A második rosszabb. A párja szívességet tesz neki, hogy a gyerekekkel is vállalta.
2011. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Előbb válj el.
2011. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Többi választ nem olvastam,csak a kérdésre válaszolnék: szerintem a megcsalás rosszabb. Ha valami nem működik,akkor le kell zárni, de nem hazudozni, félrelépni. Ha nem boldog a párjával,akkor szakítson vele, senkinek se jó szerintem a megcsalós helyzet:


1.a férfi: átverik és egy olyan nőre pazarolja az idejét,aki nem tiszteli és nem szereti (hisz képes megcsalni). Ha ehelyett vége lenne a kapcsolatnak,találhatna igazi társat magának.

2. a nő: olyannal él,akivel nem boldog,hazudoznia kell stb.

3. gyerekek: attól függ mennyit vesznek észre a dologból, de végülis ők is egy hazugságfolyam árnyékában élnek,szóval nekik sem hiszem h pozitív. Meg gondolom ők is boldogabbak lennének,ha az apjuk egy olyan nővel lenne,aki igazán szereti és tiszteli.

2011. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerű így kívülről mondani, hogy melyik a rosszabb, de igazából ezt csak te tudhatod magadról és ő saját magáról, meg a családjuk hogy nekik mi a rosszabb.

Amíg nem volt az ember ilyen helyzetben addig szerintem nem tudja megmondani (én se voltam sose, de ennek ellenére nem mondanám azt, hogy biztosan a második a rosszabb)

2011. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az érzelmeit senki sem tudja kontrollálni, és ha már nem szereti vki a párját, akkor inkább lépjen ki a kapcsolatból, még ha gyerekek is vannak. A gyerekeknek ált. nem jobb, ha a szülei együtt vannak, de akár az egyik nem szereti a másikat, megérzik... pokollá is teheti az életüket. Főleg ha látják később, mert nem hülyék, hogy anyuka/apuka félredug. Szval sztem a második verzió a rosszabb.
2011. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!