Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? Két nőről...

Melyik a rosszabb? Két nőről lenne szó!?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik rosszabb? Ha boldogtalan együttélésből kilép valaki (2 közös gyerekkel), mert úgy érzi talált valakit akit igazán szeret és az viszontszereti?

Vagy ha valaki 2 gyerekkel együtt él valakivel (nem közös gyerekek), viszont a sex hiánya miatt megcsalja a másikat?


2011. márc. 1. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rosszabb és etikátlanabb, ha együtt maradtok és megcsalod.

A gyerek érdekében és a magadéban is jobb lenne, ha új életet kezdenél a férjedtől távol.

2011. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem mind2 gáz, de a megcsalós az vmivel rosszabb
2011. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Az 1-re a vàlaszom lehet jól dönt,hogy kilép egy boldogtalan kapcsolatból,de ne csak magàra gondoljon,hanem a gyerekeire is.Nem biztos,hogy egy idõ utàn is boldog lesz a 2ik kapcsolatban.
2011. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy nem értem.

Ha már találtál is valakit akivel szeretitek egymást nincs min gondolkozni.

Ha boldog vagy, a gyermekeid is boldogak.

A gyerekeknek nem apa kell sok vitával és egy szomorú, megkeseredett anyával, hanem egy új élet anyával aki boldog, mellette az új társa aki lehet jó férfimodell és emellett természetesen apuka is láthatja a gyerekeket veszekedés nélkül, hisz már nem élnek együtt.

Mindenki nyer az ügyön.

Az régi, begyepesedett hiedelem, hogy a gyerekért mindenáron együtt kell maradni.

Nagy ostobaság, kérdezd meg bármelyik gyereke aki rossz házasságban nőtt fel!

2011. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem jo helyzet senkinek, de a megcsalos az meg elitelendo is. Az borzaszto.
2011. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második a rosszabb.
2011. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

17:27-es és 17:29-es vagyok.


Most nézem, te a férfi vagy.

Mégis úgy gondolom tisztább út ha különmentek hisz a hazugság nem megoldás.

Így is összezavarodnak a gyerekek ha látják köztetek a feszültséget (mert bármikor kiderülhet).

2011. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nő vagyok! Én vagyok az aki kilépett a rossz kapcsolatból, valakiért akibe úgy szeretett bele, hogy még nem is látta (wap-os társkeresőn ismertük meg egymást). Aztán mikor találkoztunk rájöttem hogy nem egy szép pasi, de azóta mégjobban imádom! Vele akarom leélni az életemet, és ő is velem!! Igaz még messze vagyunk egymástól, de dolgozunk az ügyön :) NAGYON SZERETEM!

A másik nő a barátnőm. Én azt gondolom hogy ő a "rosszabb", de kíváncsi vagyok mások mit gondolnak!!

2011. márc. 1. 17:41
 9/18 anonim ***** válasza:

Az első miért lenne rossz? Ha boldogtalan azt a gyerekek is érzik és mindenkinek jobb ha szétválnak!Az ilyen kapcsolatban nem szabad benne maradni.

A másodikra meg azt tudom mondani,hogy undorító dolognak tartom a megcsalást,bármi is az ok.

2011. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalást semmilyen előzmény nem teszi elfogadhatóvá. Ha az egyik félnek másra van szüksége, tartozik annyival a társának (főleg annak, aki gyerekeket szült neki), hogy őszintén elmondja az igazat, és békében lezárja a kapcsolatot. Miért kellene megalázni a nőt? Fogadok, a gyerek is szégyennek tartanák, ha felnőnek..

Attól, hogy valaki rossz döntést hozott egyszer, és nem a megfelelő ember mellett állapodott meg, nem kell boldogtalanul végigszenvedni egy életet. De a felelősséget vállalni kell érte!

Egyértelműen a második megoldás a rosszabb.

2011. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!