Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene még...

Szerintetek mit kellene még tennem?

Figyelt kérdés

Évek óta szerelmes vagyok egy férfiba.Soha nem mutattam ezt ki neki, nem éreztettem vele,de utáltam hogy csak barátként tekint rám.

Én segitettem neki csajozni, általában a barátnőimbe habarodott bele, engem soha észre sem vett, mint nőt!

Mivel elég duci voltam, és általában a kövérebb nőket le is hurrogta, egyszercsak úgy döntöttem megszakitom vele a kapcsolatot. Senkinek nem leszek a keritője, ráadásul miért kell a kövérebb embereket bántani!Nagyon fájt, de legalább összeszedtem magam és elköltöztem, találtam szuper állást külföldön, és a munkahelyemen együtt dolgoztam egy testépitővel aki segitett nekem lefogyni. Megcsináltattam a melleimet hogy ne lógjanak ugyanis 30kg-s fogyás kicsit megviselte.

Elhatároztam hogy na akkor most visszajövök és elhúzom a mézes madzagot előtte. De még csak azt sem mondta jól nézek ki........?!!!!!!!!!

Annyira egy nullának érzem magam, pedig jól nézek ki, sikeres vagyok de neki mégsem elég jó.

Egyébként kérdőre vont hogy hogy úgy leléptem ,el sem köszöntem tőle, de nem éreztem haragot a hangjába, vagy hogy hiányoztam volna neki.

És most is kinézett magának egy csajt, akitől én már azért szebbnek érzem magam, mégsem én kellek.

Sikeres vagyok, most már az alakom is jó, szexisen öltözködök hát mi kell még a férfiaknak????????

Én a lelkemet is odaadtam volna ennek a srácnak, nem létezik hogy nem vette észre hogy más a frizurám, meg hogy egyáltalán 30kgt fogytam?!

23L


2011. márc. 1. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányom pont ilyen volt mint te.Beleszeretett egy fiúba,de ő nem közölte vele, hogy szerelmes belé. Csak neki öltözködött, neki akart tetszeni. Tartott négy évig ez a fura állapot. Mindig mondtam neki, hagyja abba, más srácok is vannak a világon. Nagy nehezen sikerült. Neki nem te kellessz, és csinálhatol bármit, akkor sem te vagy az esete. Gyógyulj ki belőle. Ezzel csak elfecséreled a fiatal éveidet. Én bizony megszakítanák vele minden kapcsolatot, és más hajóba szálnék, jó széllel irányt változtatnék, elfelejteném.
2011. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 napietus ***** válasza:
szerintem az a srác nem szerelmes beléd, ennyi. mindegy neki, hogy nézel ki, kedvel Téged, de nem a külsőd miatt, hanem mint barátot (ezért is vont kérdőre, hogy miért léptél le). el kellene felejtened, és mást keresni. arra gondolj, hogy találsz Te ilyet, még jobbat is, mind a 10 ujjadra :) hiszen csinos, okos nő vagy. nehogy már Te fuss utána...fusson ő, és örüljön, hogy szóba állsz vele egyáltalán :)
2011. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most azt várod, hogy a csinos alakod miatt szeressen beléd? Az nem minden, drága. Lehet, hogy a személyiségedben nem csíp valamit, vagy egyszerűen nem jössz be neki. És talán soha nem is jöttél.

Nagyon szuper eredményt értél el, gratulálok, de sajnos el kell fogadnod, hogy ez nem biztosíték semmire a szerelmi életben. Sokat számít az előnyös külső, de nem minden a párkapcsolatokban.

2011. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, fogd fel a másik oldaláról a dolgokat, nem nem vagy neki elég jó, hanem túl jó vagy neki!Nehéz tudom, elfelejteni egy szerelmet (sajnos én is reménytelenül szerelmes voltam 3 éveig egy srácba), de ezt kell tenned. Most, hogy lefogytál és jól nézel ki, tíz ujjadra tízet is találhatsz, jobbakat, mint ez.
2011. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Maradjatok barátok. És örülj, hogy nem egy üresfejű barátod van, akinek csak a külső számít.

Gondold át az értékrended, teljesen el vagy tájolva sajnos.

2011. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen tanácsokkal nem hiszem, hogy sokra megy, hogy talál magának 10 másikat, ha neki az az egy férfi kell. Kb mint egy svédasztal, tele jó falatokkal, a kedvencedhez mégsem nyúlhatsz hozzá. Én megértelek, mert pont ugyanígy voltam, ezért is olvastam meglepve a kérdést, mert annyira speciális, de mégis én is írhattam volna (a mell megcsináltatását kivéve:)). Én is reménytelenül szerelmes voltam egy fiúba hosszú évekig. Barátok voltunk, de nőként nem tekintett rám sohasem. Próbálkoztam minden apró trükkel, de megőrültem volna, ha kiderül számára, hogy menthetetlenül belezúgtam. Hihetetlenül karizmatikus, művelt, sportban tehetséges, és olyan humorérzékkel van megáldva.. és külsőleg is minden porcikája vonzó volt számomra. Lehetetlen kiverni a fejedből a "főételt" ha tudod, hogy nem kóstolhatod meg (akkor is, ha minden ujjadra jut egy "tányér" finom falat.. de minek, ha éhes maradsz utána?) Én is fogyókúrába fogtam, és leadtam annyit, mint Te is. Az még a különbség, hogy az én történetem happy end, a Tiéd egyelőre nem, de adok tanácsokat, hogy az lehessen. Én sem találkoztam vele egy ideig, csak fogyókúra után, szintén mézesmadzag.. Szorosabb lett a barátságunk, már máshogy vette az apró kis "trükköket", úgy éreztem, vevő rájuk, így tovább is mentem..és még tovább! Ma már a felesége vagyok, de sok időbe telt, míg én lettem A Nő a szemében.

Neked is azt tanácsolom, hogy először is, ne süllyedj el az önsajnálatban. Láthatja rajtad, érezheti, hogy vársz valamire tőle, és ha nem érti mire? Ne azt mutasd meg neki, hogy milyen jó lett a tested, hanem hogy megértél rá lelkileg, hogy kinyílj neki, és ő is neked. Lazán és életerősen vágj bele minden találkozásba, hökkentsd meg, hogy nem csak a tested,de a lelked is mutat neki újat, ha jól figyel. És ez a kulcsszó, ha jól figyel! Tartsd fenn az érdeklődését, ne akaszkodj rá, mondj le találkozókat, ha együtt vagytok, menj el 1-2 óra múlva, hogy fontos dolgod van, várni fogja a következő találkozót. És szervezz olyan élményeket, amit nem él át minden nap, akár egy banálisnak hangzó hajnalig sörözés mondjuk a margitszigeten, és néhány komolyabb beszélgetés. Nekem a soraidból az elkeseredett düh jön le, amit értek, mert én is éreztem. De ez elől menekülnek a férfiak, és nem csak ők. Szóval válts át pozitív gondolkodásba, és hajrá!

2011. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez a srác úgy gondolja, nem kizárólag a külső alapján fog párt választani magának... Mi kell még a férfiaknak? Ezek szerint konkrétan ennek a férfinak pont az, ami hiányzik belőled... Nem egy csinos burkolatot szeretne, hanem társat.
2011. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha a fogyás után összejöttetek volna, akkor most valószínűleg azon rágódnál, hogy csak a külsőd miatt van veled. Az se lenne jobb helyzet. Hiába adnád neki a lelked, ha nem kell neki. Inkább örülj, hogy nem élt vissza a vonzalmaddal, és felejtsd el a pasit. Ha annak idején el tudtad húzni a csíkot, akkor a továbblépés sem lesz nehéz.
2011. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a külsőd miatt nem voltál az esete. Ha olyan személyiséged lenne, amibe bele tud szeretni, eleve nem érdekelte volna a túlsúlyod.
2011. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben voltam, csak én férfi vagyok és egy nőnek nem kellettem. Mások szerint a nálam rosszabbakba volt belehabarodva mindig, sportos vagyok, a legtöbb nőnek tetszem külsőre, volt is egy rövidebb és egy hosszabb kapcsolatom olyan nőkkel, akik odáig voltak tőlem, de Ő neki nem kellettem soha.

Ilyen a szerelem, ha ezt érzed, akkor ő kell akkor is, ha rossz, ha szemét. A jó nem kell, csak a rossz.

Lehet, hogy más férfiak oda lennének érted, olyanok is, akik tetszenének neked, ha nem lennél szerelmes ebbe a valakibe.

Te tudod, hogy megéri-e neked egy fél, vagy egész életen át kínlódnod, vágyakoznod az elérhetetlen után, vagy egyszer csak azt mondod, a pokolba vele, találok jobbat!

Én ezt tettem és találtam is, igaz, nem sokkal jobbat, mert ha így lenne, az a kapcsolat most is tartana, de a legközelebbi jobb lesz, talán az igazi.

2011. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!