Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám rám sem hederit mit tegyek?

Apám rám sem hederit mit tegyek?

Figyelt kérdés
fiatal vagyok és mégis szültem 3évvel ezelött egy kisfiut!Apám egyszer bejött a korházba meg talán kétszer háromszor látta azóta!A bátyámnak olyanokat mondot ami arra utal hogy szégyell mert csak a cigányok szülnek szerinte ilyen hamar gyerekt!Én nem szánt szándékkal estem teherbe hanem védekezés mellett ami megesik!De szeretem a párom jól megvagyunk azóta is jó kisfiam van és azért nincs elkényeztetve de van nagyon szertve és van sok játéka meg ruhája stb!Vigyázok rá nagyon!Olyan ritkán látogatott apa hogy ugy gondoltam irok neki hogyha gondolja bemegyek hozzájuk vmikr!Ez ment is csak a barátnöje anyát bántotta hogy az ö hibája hogy én elcsesztem szerintük az életemet!És én többet nem akartam ezek után oda menni hisz apa egyszer sem állt ki mellettem!Utána irtam neki hogy mikor jön hozzánk?Erre a bátyának mondta hogy jó lenne ha a hugod leszállna rólam!Na baromi jól esett azt elhihetitek!Anyám száz százalékosan kiáll mellettem!De apa még csak nem is érdeklödik!Azóta a szülinapomra se hivott fel pedig elég könnyü dátum nehéz lenne elfelejteni!A gyerekem elött se sürün jött látogatni engem de nem mondott ilyenekt hogy hadjam békén meg hogy tök hülye vagyok meg szégyell meg stb!Tényleg bennem van a hiba?Mit tegyek?Annyira elfajult a dolog hogy már 1éve egyáltalán nem beszélünk!Bátyámtól se érdeeklödik felölünk!Söt a számom sincs meg neki!Kérlek irjatok öszintét nem baj ha az nekem bántó én csak kiváncsi lennék miért kell ennyire elitélni mintha drogoznék vagy prosti lennék ugy csinál!
2009. febr. 16. 23:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi ez jól esett és szerintem tökre igazad van!
2009. febr. 19. 08:25
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember nem ember,főleg nem "édes"apa!
2010. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igazad van nekem ilyen apa jutott
2010. máj. 1. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!