Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos egy férfinak,...

Mennyire fontos egy férfinak, hogy ne csak szép, de okos is legyen a párja?

Figyelt kérdés

Vagy ez inkább ijesztő nektek, Férfiak?

:)


2011. febr. 28. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Ált. aki ad magára annak van is esze.

Az h ki mennyire okos letudom szűrni az ápoltságából.


Meg én testre megyek nem észre.

18/F

2011. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na ez az:)
2011. febr. 28. 18:58
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

csak a buta pasik félnek az okos nőktől...


egy értelmes,inteligens,tanult pasi inkább örül

2011. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelmes pasi nem tud normálisan elbeszélgetni és nála sokkal butább nővel és egy értelmes pasi olyan párt keres, akivel jókat tud beszélgetni.
2011. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a buta pasik félnek az okos nőktől hanem az önbizalomhiányos pasik is (meg persze a buta és önbizalomhiányos pasik is). Akinek rendben van az önbizalma annál csak előnyt élvezhet egy okos lány.
2011. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy nem számít a külső, mert igen is számít, de szerintem a belső fontosabb. Hiába szép valaki, ha esze semmi fogd meg jól, belőlük azért van bőven. Ugye fiatalabb korban az a fontos, hogy minél menőbb legyen egy lány, de később az emberek nem azt keresik, hanem a társat, akivel megértik egymást.
2011. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

okosság-szépség

70%-30%

2011. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

A párom szerint egy nő inkább legyen okos mint szép.(de mindig hozzáteszi, hogy bányarém se legyen...) Elég gáz ha mondjuk egy orvos férj egy holt bunkó barátnővel jelenne meg egy vacsorán...:)

A páromnak fontos, hogy a nő okos legyen (most jól megdicsértem magam:P :D) és úgy veszem észre, hogy a haverjai, baráti körünk is inkább az okos, mint a fixfrizurás plázamacákat keresik...

21-L

2011. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*jelenik
2011. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk nekem fontos volt, hogy ne egy "gyönyörű tökfej"-jel éljek együtt. Nem kell 3 diploma meg adjunktusi cím, de ne legyen üresfejű.
2011. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!