Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesz fel rengeteg lány...

Miért tesz fel rengeteg lány magáról erotikus képeket, különböző közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés

Azután meg kikelnek magukból,

"hogy minden pasi csak AZT akarja"!!


2011. febr. 28. 17:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Múltkor a rádióban hallottam,

hogy ez a trendi az osztályban...

2011. febr. 28. 17:35
 12/16 anonim válasza:
47%
Gondolkozzatok ! Mert olyan sz*r világ van hogy nem lehet másból megélni.
2011. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

A fiatalok még tudatlanok, nem tudják, hogy ezzel akár gondot is okozhatnak maguknak...biztos azt hiszik, hogy így jobban fognak rájuk figyelni (ami igaz is, csak hát aki megnézi a pucér tiniképeket...az beteg).

Ha meg már felnőtt csajok mutogatják magukat, akkor hát azok olyanok is...

S némi beképzeltség is van a dologban. Sokan azért rakják fel, mert azt hiszik ritka jól néznek ki. Jó esetben rájönnek cigi dolgot csináltak. Rossz esetben meg pár év múlva külföldön találják magukat egy lebujban...

2011. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Így próbálnak meg figyelmet szerezni, amit a környezetüktől nem kapnak meg. Gondolhatjátok az ilyen szülők mennyit foglalkoznak a gyerekkel, ha az se érdekli őket, hogy a lányuk félmeztelenül mutogatja magát.
2011. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de múltkor én kiakadtam. Volt egy lány, még valami blogban is kicikizték, iwiw-re feltett magáról egy képet, elég lenge öltözetben, az egyik kép alatt, amin a barátnőjével van "r*bancok" felirat.... Nem erotikus kép, de a lányka 12!!! éves volt akkor. Azért 12 évesen finoman szólva is durva! Csak lestem.... Kb. 5 éves korában találkoztam vele, aranyos kiscsaj volt, de mi lett belőle?! Oo

Mondjuk a szörnyű poén az egészben, hogy az anyja ezt valószínűleg látta, mert ismerősei voltak egymásnak az oldalon, no meg az anyja is hasonlóan iq-szőke....

Szóval a választ nem tudom, de szomorú dolog ez.

Szeretetéhség egy furcsa megnyilvánulása lenne?? Oo

2011. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vagy egy ordas nagy ribanc, vagy pszichológiai/önértékelési problémái vannak, és attól érzi jobban magát pillanatnyilag, ha jönnek a húúúú, de jól nézel ki, cica-féle kommentek...
2011. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!