Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jar a fejemben az a...

Miert jar a fejemben az a srac akivel almodtam?

Figyelt kérdés

Eletemben ketszer lattam azt a fiut, akivel ma reggel almodtam.

Mar egy eve el vagyok jegyezve, imadom a volegenyem, de ma reggelre azt almodtam, hogy megcsalom ot a ketszer talalkozott fiuval. Nem erzek iranta semmit (fiu irant), meg csak nem is az esetem, d eegesz nap azon agyalok, hogy miert pont o vele almodam.

Imadom a volegenyem es ezert aggaszt ez a dolog.


2011. febr. 28. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet amiatt is, hogy kicsit megijedtél, hogy el vagy jegyezve, esetleg ha már az esküvőt is tervezitek, akkor meg amiatt, tudat alatt lehet, hogy tartasz az elköteleződéstől. Hány éves vagy, hány éve vagytok együtt?
2011. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
EN 24 vagyok a parom edig 25, az even lesz 3 eve, hogy egyutt vagyunk. Nem felek az eskuvotol, sot nagyon varom, hogy vegre a sajat eletem eljem a kivalsztott szemelyemmel. Nagyon szeretem. Inkabb az alomtol felek, tudom,hogy csak egy alom, de megilyedtem.
2011. febr. 28. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is volt már ilyen álmom,és én napokig rosszul éreztem magam utána,de elmúlt!Ne aggódj,te is túl teszed magad rajta:) nem éri meg rágódni rajta,bújj a párodhoz,és jobban fogod érezni magad!:)
2011. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KOszi szepen :)
2011. febr. 28. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyesmi..:)

Én 10 éve élek házasságban,boldog vagyok mégis időnként álmodok más férfiakról.Ismerősökről,ismeretlenekről egyaránt.Én nem parázom ezen,sőt sokat szoktam somolyogni,mert időnként olyan pasikkal hozom össze magam álmomban,hogy az borzasztó!:)

Nem aggódj ezen,ettől még szereted,csak az agyad játszott veled amikor össze nem illő emlékeket,és érzéseket kombinált.:)

2011. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, csak egy személyes sztori:

2 éve voltam együtt az akkori párommal. Aztán egyik este egy olyan fiúval álmodtam, akit csak látásból ismertem. Attól az álomtól fogva állandóan figyeltem,ő járt a fejemben meg minden. És észrevette..Egyszer leszólított és úgy egymásba zúgtunk, hogy hihetetlen. Szakítottam az akkori párommal, és mostmár 4 éves házasok vagyunk a másikkal :)

Ha akkor nem álmodok vele, lehet sosem veszem észre.

2011. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!