Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog ez? Tegnap volt...

Milyen dolog ez? Tegnap volt a szülinapom, és a tortából amit nekem sütött anya egy fél szeletet ettem meg.

Figyelt kérdés

Ebéd után lett megkezdve,de tele voltam kajával így csak egy fél szeletet tudtam megenni,aztán este elég korán elaludtam nem is vacsoráztam,ma meg mikor felkeltem láttam h már nincs is a tortából semmi.

Mondom tesómnak h azért még én is ettem volna a tortából,ha már egyszer az én szülinapomra lett sütve,erre aztmondja h mit szólok bele nem én vettem meg hozzá az alapanyagokat. nagyon rosszul esett


2011. febr. 28. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mindenképp illet volna neked hagyniuk legalább egy szeletet!!
2011. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Apumnak is a hétvégén volt a szülinapja, tesómmal vettünk neki a tortát, a saját pénzünkön, mégis hagytuk, hogy ő egye meg szinte az egészet. Hiszen ez egy ajándék tőlünk neki. Szerintem.

Elhiszem, hogy rosszul esett, de ezt le kell nyelni. Nálunk ez olyan lett volna, mintha veszek a szülinapodra egy doboz bonbont, de azt én eszem meg mert az én pénzem bánta.

2011. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Farkastörvények uralkodnak. Miért nem mondtad, hogy hagyjanak neked? Biztos azt hitték nem ízlik és rosszul esett nekik,hogy nem ettél belőle rendesen.
2011. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem,mert mondtam h nagyon finom,de dugig vagyok az ebéddel.
2011. febr. 28. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Sajnálak nagyon.

Én sosem kaptam tortát semmikora:(

2011. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Én sem szeretem az ilyen falánkságot. Illik megkérdeni mindenkitöl, hogy kér-e. Aki nincs jelen annak meg hagyni kell. Sajnos ezt a szülők számlájára lehet írni, nevelésből kifelejtették ezt a részt.
2011. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem meg senki ne nézze a másik tányérját, hogy fél szelet van-e benne vagy 5.
2011. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
12:41 Sajnállak téged is és a kérdezőt is. Gondolom fiatalok vagytok még.
2011. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12:43 Válaszod azért érdekes, némi magyarázatra szorul.
2011. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is szenyóság volt felfalni előled az egész tortát. Mi hárman vagyunk testvérek, és nálunk mindig osztozás volt. Vagy mindenki kapott, vagy senki. Mikor kicsik voltunk, a bonbont is úgy kaptuk, hogy szétosztották 3 felé, a maradék 1-2 szem volt a szülőké, amit már nem lehetett elosztani. Ha sok volt belőle, akkor a szüleim maguknak is osztottak, de kevesebbet, és voila, megtanultunk osztozni a dolgainkon irigykedés helyett.
2011. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!