Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúval neten ismerkedtem...

Egy fiúval neten ismerkedtem meg fél éve, ő 19, én most töltöm a 17-et. Korai még, hogy nálunk aludjon?

Figyelt kérdés
A hétvégén találkozunk egyszer. Az a baj, hogy 200 km-re lakunk egymástól. Csak úgy tudjuk megoldani a dolgot, hogy szombaotn jönne, vasárnap menne. Rávettem anuymat, hogy aludhatsson nálunk, de nem velem egy ágyban, hanemmásik szobában. Szerintetek korai még? Esetléeg neki nem ciki?
2009. febr. 16. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nalatok fog aludni a fiu, biztos, hogy arra keszul, hogy egyutt aludjon veled. Azert azt tudasd vele, hogy igaz, hogy nalunk aludhatsz, de kulon szobaban. Ha igy is jonni fog, akkor ok.

Csinald azt, amit anyukad mond neked, hidd el o felt tegedet, es csak jot akar neked. Ha mindig megbizhat benned, akkor elobb-utobb sor kerul a nagy napra is!

2009. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találkozás szempontjábol , nem korai, ha normálisak a szülök, annyit megengedhetnek hogy ott aludjon, ehhez el kell mesélned nekik hogy nem tud hazajönni, és azt, hogy másik szobába aludjon, ez a dolog csak is anyudéktol függ, ebböl még nagyon sok jó is kijöhet, családomban volt rá példa, de elöször tényleg csak külön, elötte találkozásnál probáld megismerni, bár tudom ennyi nem elég, de nekem van ismerösöm ugyanigy jöttek össze, és már 1 éve tart a a kapcsolat a ! közeli!
2009. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Talán neki ciki, ha az elöző barátnői nyíltabbak voltak az ilyesmire. Szerintem egyáltalán nem korai, ha nem akarsz vele még lefeküdni, megértem, de szegény srác legalább hadd aludjon a kanapétokon, ha hajlandó ezeket is elfogadni, és a te játékszabályaid szerint veled lenni. Megérdemled:)
2009. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem nem korai, hogy nálatok alszik, tekintettel a távolságra, ráadásul nem is veled, hanem külön szobában alszik. Nagyon fárasztó lehet 400 kilómétert vonatozni, gondolj bele, többet utazna, minthogy veled legyen. Sokkal jobb igy. Nem hinném, hogy ciki lenne neki, hogy a másik szobában kell aludnia, bár nyilván szivesebben aludna veled, de ahogy olvasom a soraidat szerintem neked ez még túl gyors lenne...
2009. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!