Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csökkent a szexuális érdeklődé...

Csökkent a szexuális érdeklődésem a férjem felé, mivel lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben vettem észre magamon, hogy húzódozok a kezdeményezés elől, nincs indíttatásom rá.

Azért is érthetetlen számomra, mert a házasságunkkal semmi gond, más területen se történt változás az életemben. Fizikailag sincs bajom.


Arra nem tudom fogni, hogy vele lenne gond, ezért arra gyanakszom, hogy az én készülékemben van a hiba.

Járt már valaki így? Mi okozhatja ezt?


2011. febr. 28. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam minden évben így van febr-márc. környékén, egyszerűen le vagyok merülve. Utálom a tél végét (az elejét, mikor havazik, nem!), gyengének érzem magam, hiába nyomom a vitaminokat. Semmihez nincs kedvem, nemcsak a szexhez.

Aztán tavasszal "megjavul" minden. Szerintem nálatok is ez lesz, csak ne parázd túl a dolgot, és ne mondogasd magadnak, hogy már nem kívánod. Max. azt, hogy most átmenetileg nincs kedved, de majd megjön.

2011. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Nem kívántam annyira a szexet, de őt szerettem és nem volt semmi változás az életemben. Most így visszagondolva, ez 2009. január-február volt. Tényleg lehet benne valami, hogy lemerül az ember. Utána viszont simán visszatért a vágy. Szerintem sem kell erőltetni és nem kell semmi nagy válságot belelátni.
2011. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Okozhat tényleg fáradtság is ilyet,de a fogamzásgátlo is előszeretettel zavar be ilyen dolgokba.(Ha szedsz).
2011. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nuvaringet használok - bár ilyen szempontból gondolom mindegy, hogy szájon át, vagy nyálkahártyán keresztül jut be a hormonadag a szervezetembe. Gyanakodtam már erre is, de nem szeretném abbahagyni a használatát, mert gyereket még 2-3 évig nem tervezek (sulit be kell fejeznem, utána külföldre költözés, most nem férne bele).


Ami még eszembe jutott: az utóbbi időben aránylag ingerszegény közegben vagyok. Sok idő megy el tanulással, ami rettentően unok, de muszáj erőltetnem magam a nemszeretem tárgyak tanulásában is.


Azért zavar, mert bár a férjem nagyon megértő, látom, hogy bántja a dolog és magára veszi, pedig egyetlen egyszer volt csak olyan (nagyon régen), hogy miatta nem volt kedvem a szexhez. (Valamin összekaptunk és 1-2 napig haragudtam rá, akkor nem is csináltam belőle titkot, hogy két napig a dühöm miatt nem volt kedvem hozzá.)


Olyan is volt, hogy megbeszéltük, ha valami nem volt jó, nem úgy volt jó - a változtatás mindig jól sikerült. De most kérdezget, hogy rosszul csinál-e valamit vagy mi a baj vele. Én meg tanácstalanul rázom a fejem, hogy semmi gond vele, én se tudom mi okozza.

2011. febr. 28. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!