Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a kövér...

Miért van az, hogy a kövér lányok a barátnőim?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki félre értené. Nem az a bajom, hogy husisak, csak most bogarat ültettek a fülembe. Pici kislány koromtól kezdve, a legjobb baratnőim, vagy a közelebbiek, mind ducik voltak. Azt mondták tudatalatt csapódtam hozzájuk, hogy mellettük szebbnek, nőiesebbnem érezzem magam. Ebben lehet valami? Vagy ez csak véletlen?

20/l


2011. febr. 27. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
na neked sincs eszed
2011. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy a kövér lányok kedvesebbek, figyelmesebbek és barátkozósabbak mint a vékony "ribanc" jellegű lányok. (Félreértés ne essék, nem minden vékony lány ribanc.)

Lehet, hogy ezért vannak olyan barátaid, mert bennük jobban megbízol, de mivel nem ismerlek még az is lehet amit mondtak, hogy mellettük szebbnek érzed magad.

2011. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

elsőnek, köszönöm a válaszod, de az eszemmel semmi gond.

Másodiknak, ebben lehet valami, hiszen jobban elfogadják a másikat. Csak ez így most furcsa felismerés volt, hogy van ilyen szemszög is.

2011. febr. 27. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Tényleg van egy ilyen szociálpszichológiai elmélet, hogy szép lányok csúnyábbakkal barátkoznak, hogy az ők szépségük inkább "kitűnjön"...Csúnya férfiak szép nővel és hasonló párosítások vannak...persze ezt nem kell ennyire szegletesen, sarkítottan venni, de vannak erre utaló bizonyítékok. Tanultuk az egyetemen is, mondjuk jót röhögtünk rajta, hogy akkor a három barátnő közül végül ki a legokosabb, vagy a legszebb.

Egyébként lehet benne valami...csak nem olyan sarkítottan, ahogy azt egyesek most elgondolják...

2011. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
A külső tulajdonságokhoz tudat alatt társítasz olyan belső értékeket, amik magukhoz vonzanak téged. A válasz ott van a te fejedben!:) Milyennek írnál le általában egy ducibb lányt? És egy vékonyabbat? A különbségekben ott rejlik az igazság..:)
2011. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hallottam én is, hogy tudat alatt csúnyább barátnőt választ magának valaki. De akkor a csúnyább, hogy választ? :D

Amúgy lehet valami vonz bennük, sokszor a kövérebbek kedvesebbek, megértőbbek, mert őket sokan kigúnyolják. (én is nagydarab vagyok, és mivel sokszor bántottak toleránsabb vagyok az emberekkel szemben, nem ítélek elsőre, nem a külső tesz valakit butává, stb.)

2011. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

talán ők nincsenek elszállva mint egyesek a modell szépségüktől, és a normális emberek társaságát keresik - mint amilyen te lehetsz.

Tévedek?

2011. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tanultam én is, hogh elméletben van ez a jelenség, jót is nevettem rajta, hogy ez hülyeség. Aztán most meg azon gondolkozom, hogy lehet én vagyok rá a példa. Lelkiismeretfurdalásom van, hogy mi van, ha mégis. Borzasztóan szeretem a barátaim, de remélem nem azért, hogy magamat szebbnek láttassam. Eljárok velük futni, hogy segítsek nekik, támogatom őket. Hiszen a barátaim. De akkor miért érzem magam rossznak?
2011. febr. 27. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább felejtsd el ezt a dolgot! Nem éri meg ezen agyalni, szeresd őket és érezzétek magatokat jól!

Végül is ők is szépek, csak másoknak, nem a nagy átlagnak, gondolj erre! :)

2011. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert ők az eseteid.
2011. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!