Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha az édesanyám...

Gulyaas kérdése:

Mi a teendő, ha az édesanyám kocka lett?

Figyelt kérdés
Gondolom nem vagyok egyedül azzal, hogy szinte egyik napról a pillanatra az édesanyám a gép előtt vihorászva tölti el a mindennapjait, ez miatt sokszor sokmindenről megfeledkezve. Ilyenkor mi a teendő? Nem az nem tetszik, hogy boldog, hanem hogy így.
2011. febr. 27. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Barátom anyja is ilyen. Mondd neki, hogy menjetek el együtt valahova, tornázzon, süssön vagy akármi. Most hideg van, ilyenkor nem nagyon lehet szabadtéri programokra menni, de majd ha jobb idő lesz, hívd el valami koncertre vagy akár csak sétálni.
2011. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kotesd ki a netet
2011. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Anyám is az... Gépezik egész nap.. facebook, farmerama, meg farmville.. ha nem ezek, akkor Alkonyatot néz (az 56 éves anyám!).. Én már feladtam.. Hiába hívom akárhova anya-lánya programra, sose jön. Sétálni se. Feladtam...

16/L

2011. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
i like your problems... az én anyukám estig dolgozik...
2011. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj. Így kapcsolódik ki, ennyi. Az persze sosem tetszik a tiniknek ha az anyjuk rájuk szól amiért sokat gépeznek :) Mindenki máshogy kapcsol ki, ha ő így akkor nem értem mirt kéne "szülőnevelésbe" kezdeni....ez sokkal jobb mint egy olyan anyuka aki be sem tudja kapcsoln a gépet mert nem tudja hol kell :)
2011. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
De az nem normális, hogy egész nap a gép előtt ül... Az már nemcsak kikapcsolódás. Amúgy sajnos nem tudom, hogyan lehetne onnan kirobbantani.
2011. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Valószínűleg hamarosan bele fog unni. Mások a tévé előtt töltenek ugyanennyi időt:S

Próbáld minél többször kirángatni a lakásból, vagy noszogatni, hogy menjen valamerre a barátnőivel..

2011. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg nincs ezzel baj! FELNŐTT ember, ha ez szórakoztatja akkor ez szórakoztatja. Van aki retvényt fejt, vagy tv-ben néz sorozatokat, vagy épp horgol, vagy olvas. Nem kell nevelni a szülőket, tudják mi a jó nekik. Ha nem iszik, nem ver téged, stb., akkor miért is kéne aggódni? Rákapott a gépezés ízére, majd vagy megunja vagy nem. Én nem szólok bele hogy a szüleim mit csinálnak szabadidejükben, nekem mindegy hogy gépezik vagy rejtvényt fejt a fontos hogy ki tudjon kapcsolódni egy számára kedves hobbival.
2011. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!