Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más apja is ilyen mint az enyém?

Más apja is ilyen mint az enyém?

Figyelt kérdés

nem képes magának kaját melegíteni,semmit, elvárja, hogy elé tegyük az ételt, jó, hogy nem nekünk kell megenni, állandóan hangosan nézi a Tv-t, ami nagyon zavar és hiába mondom neki, hogy vegye le a hangot, jó , leveszi, de amint visszamegyek a szobámba, mindjárt visszaállítja a hangerőt. Ha valamit "kér" akkor rögtön, azonnal meg kell csinálni, ha nem rögtön, akkor már azt kérdezi, hogy mérges vagyok-e? Mivel egyetemista voltam (otthagytam) és kérdezte, hogy mit vettünk, általában azt mondtam neki, hogy bonyolult és elég nehéz elmagyarázni (ami valóban igaz) akkor megsértődött és anyámnak panaszkodott. Még fél évet kell kibírnom, aztán talán szabadulok.de addigis hiába tudok én már valamit jól, és tud róla ő is, nem, nem, a tesóm azt jobban tudja. A szerelmemre mérges minden ok nélkül én pedig már rendesen utálom az apámat. A tiétek is ilyen? Jaj, és az a problémája velem, hogy nem beszélek egész nap neki, mivel tanulok,de ő ezt olcsó kifogásnak tartja.

köszi a válaszokat


2011. febr. 25. 15:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
nem biraltam, azt mondtam hogy akkor vagyok ra merges, de irtam utanna hogy miutan lenyugszom feldolgozom es megertem, nem veszekszek vele vagy ilyesmi. de lenyegtelen,
2011. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is teljesen ilyen apám.

Mindenki dolgozik a családban, csak ő nem. Egész nap itthon van, aztán ha valamelyikünk hazaesik munkából egyből ordít meg csapkod, hogy ő egész nap nem evett! Holott ott a kaja a hűtőben vagy a gázon. Csak ő inkább éhen hal, mint hogy kiszedje. Meg ha esetleg elé van téve a kaja, akkor talál 10000 más okot, hogy belénk kössön. Pl nincs itthon sütemény, nem köszönünk neki elég hangosan, miért tanulok egész nap, miért nem tanulok semmit, miért szénsavas ásványvít van itthon, miért van nyitvahagyva a fürdőszoba ajtó, miért van kimosva a ruhája stb stb stb... Talál mindig valamit, amin egész nap ordíthat.

2011. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Örülj neki, hogy csak ilyen csöpp dolgok miatt veszekszik veled, és nem üt. Annak meg még jobban örülj, hogy hamarosan elmehetsz otthonról, nekem még évekig várnom kell erre, és ne tudd meg milyen szenvedés minden napom.
2011. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!