Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más apja is ilyen mint az enyém?

Más apja is ilyen mint az enyém?

Figyelt kérdés

nem képes magának kaját melegíteni,semmit, elvárja, hogy elé tegyük az ételt, jó, hogy nem nekünk kell megenni, állandóan hangosan nézi a Tv-t, ami nagyon zavar és hiába mondom neki, hogy vegye le a hangot, jó , leveszi, de amint visszamegyek a szobámba, mindjárt visszaállítja a hangerőt. Ha valamit "kér" akkor rögtön, azonnal meg kell csinálni, ha nem rögtön, akkor már azt kérdezi, hogy mérges vagyok-e? Mivel egyetemista voltam (otthagytam) és kérdezte, hogy mit vettünk, általában azt mondtam neki, hogy bonyolult és elég nehéz elmagyarázni (ami valóban igaz) akkor megsértődött és anyámnak panaszkodott. Még fél évet kell kibírnom, aztán talán szabadulok.de addigis hiába tudok én már valamit jól, és tud róla ő is, nem, nem, a tesóm azt jobban tudja. A szerelmemre mérges minden ok nélkül én pedig már rendesen utálom az apámat. A tiétek is ilyen? Jaj, és az a problémája velem, hogy nem beszélek egész nap neki, mivel tanulok,de ő ezt olcsó kifogásnak tartja.

köszi a válaszokat


2011. febr. 25. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia. Igen sajnos az én apám is ilyen. Még hozzá, az enyém nagyon sokat iszik. És el kell tűrni nap mint nap. Én nem beszélek vele...mert amit velünk tett...tönkre tettem a gyerekkoromat...:(
2011. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nem minden apa ilyen, de az enyém pont UGYANILYEN! Én ki nem állhatom.

Azt hiszem vannak normális apák is, csak én nem ismerek egyet sem :)

2011. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

igaz hogy en meg csak 16 vagyok, de az enyem is hasonlo (kiveve a tv-s ugyet, inkabb azert van kiakadva, ha sokat gepezek es nem tanulok) lenyeg ami lenyeg, hogy elegge hasonloak, sokszor nagyon felmergesit, de viszont ha megnyugszok latom rajta, hogy csak erdekli hogy mi van velem, es aggodik miattam, es nagyon szeret, szoval nem tudok ra merges lenni, mert nagyon szeretem :D

en azt tanacsolnam, ha megkerdi hogy mit vettetek, kezd el neki magyarazni, probald meg, lehet hogy figyelni fog, de aztan vagy nem erti, vagy nem erdekli es nem fogja tobbet kerdezni.

2011. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Most kajak ezen akadtál ki? Örülj h nem iszik esetleg ver.

Nehogymár ne legyen mindennap 30perced legalább papolni neki vmiről.

A TV meg úgy az igazi a bömböl.

18/F

2011. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de ez a jelen állapot, kiskoromban vert és szinte minden nap iszik, mostanság nem nagyon, mert "beteg"
2011. febr. 25. 15:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

15:32 Az a bajod, hogy törödik veled, hogy ne legyél hülyegyerek? Igaza van, ne a játékgépet nyomjad, hanem tanuljál. Később majd Te is rájössz, csak az már lehet hogy késő nem tudod az elmulasztottakat pótolni esetleg megbuksz. Eygébként Te sem tudod mi a bajod az apáddal!

Az alapkérdéshez annyit, hogy nem szép dolog, ha kiszolgáltatja magát és nem ért meg, hogy hangos a tv. Az sem szép, ha a gyereki között különbséget tesz.

2011. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha iszik akkor jó nagyot bele kellene rugni!!!
2011. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi, hidd el megtenném, de mégiscsak az apám, bármilyen is

ja és az a legszebb, h. még ő beszél a másikról, h. iszik, közben apám sem különb

2011. febr. 25. 15:50
 9/13 anonim válasza:

15:44 es, olvasd mar el amit irtam, es utanna kommentaljal, mert valamit nagyon felreertelmeztel

15:32 es voltam :)

2011. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16:06 nem Te is az apádat bíráltad amirt gépezést nem tűri és int a tanulásra.
2011. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!