Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rokonokkal ti is puszilkodtok?

A rokonokkal ti is puszilkodtok?

Figyelt kérdés
A rokonságommal egy településen lakunk. Havi 2-3 alkalommal találkozunk ilyenkor a fériak és nők is megpuszilják egymást. Értehtően a férfi a férfit is stb. stb. Kicsit ciki, ha évente egy-két alkalommal az oké, de ilyen sűrűn!
2011. febr. 22. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmet is megpuszilom minden alkalommal, nem hogy a rokonomat! Ez teljesen természetes.
2011. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez gond lenne, bár nálunk általában a férfiak kézfogással üdvözlik egymást.
2011. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen oké, ilyenkor nem férfi-férfi, hanem rokon, egyébként meg nem olyan gyakori
2011. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A férfiaknál a kézfogásra gondoltam én is a puszilkodás helyett.
2011. febr. 22. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, barátnőkkel is, pedig minden nap talizunk, és a rokonaimmal is többször futok össze hetente, de mégis.
2011. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is divat ez, de mi valóban ritkábban találkozunk, így nem is furcsa. Apuval (elvált szülők gyermekeként) néhány hetente találkozom, de volt most egy hét, amikor minden nap összefutottunk és minden nap puszival köszöntöttük egymást. Ez kicsit furcsa volt, de nem tettem szóvá, végülis nem oszt, nem szoroz.
2011. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Édesapáddal nem ciki!
2011. febr. 22. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
filgyelj csak! Ez egyáltalán nem ciki és gáz, legalább összetartó család vagytok, és rokonság, erre legyél büszke!!
2011. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!