Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is idiota a férje?

Másnak is idiota a férje?

Figyelt kérdés

Szülés után kezdödött...

Ugy vettem észre,hogy nem kedveli édesanyámat,pedig ö mindig kedves vele.Ha jönnek hozzánk valakik aki nem az ö társaságábol való akkor fapofát vág.Nagyon el tudja venni a kedvemet,hogy állandoan duzzogó képen vág..

Már belefáradtam az egészbe,sőt inkáb már meguntam,hogy neki semmi nem jó..


2011. febr. 21. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
vannak más férfiak is...
2011. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha idiótának találod akkor miért a férjed?

Amúgy szerintem beszélj vele, mondd el neki, hogy ez téged zavar, és legalább rád való tekintettel viselkedhetne normálisabban a rokonaiddal.

2011. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy miért nem szereti a rokonaidat, főleg anyukádat. Ne hagyd annyiban, ha azt mondja, hogy csak, lehet, hogy nem tudsz dolgokról, csak nem akarta mondani, nehogy megbántson. Akárhogy is, legjobb, ha őszintén tudtok beszélni. Egyébként nálunk is a szülés után hatalmasodtak el a problémák köztem és anyósom között.
2011. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerinted vannak olyan férfiak, akiknek idióta a feleségük? És olyanok, akiknek az anyósuk idióta? Vagy a feleségük baráti köre idióta? Ezeket csak azért írtam, mert a maga szemszögéből mindenki tökéletes, csak a másik a hülye.
2011. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam, hogy születése után kezdődött:)

Az még igaz is lehetne. Lehet, hogy csak nem akar a kedvedben járni. Talán ,már nem szeret annyira, hogy mindenben megakarjon felelni neked!

2011. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Szülés után azt a figyelmet, amit a nő eddig a férjére fordított, meg kell osztania férje és a gyerek közt, főképp az utóbbi javára. Ezt nyilván a férfi megérzi, ezért jönnek elő akkor a konfliktusok. Ezt nem lehet megúszni, csak fel lehet rá készülni. Főleg a férfinek kell rákészülni azzal, hogy megtanulja nélkülözni a feleségét, és közben mégsem lép félre. De a feleségnek sem árt ezt fejben tartani, és ezért ne fenyegetőzzön kapásból válással, ne rohangáljon egyből az anyjához, ne rendezzen mindenért jelenetet, ne erőltesse rá egyéb hülyeségeit a férfire (pl. barátnők). Beszéljetek róla nyíltan, nem szégyen, hogy a férjednek hiányzol, de neked se legyen szégyen, hogy ezt elfogadod.
2011. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Válaszolva a kérdésedre: az én férjem nem idióta. Sőt, nagyon család centrikus, így harmonikus a párkapcsolatunk is.
2011. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy már a t.ke kivan az állandó vendégekkel???Mint írtad szülés után kezdődött.Jönnek a babalátogatók, meg rokonok, meg barátok, nagynénik, nagybácsik,szomszédnéni, blablabla..és mindenki mindent jobban tud,a gyereknevelésről, mint ő, és osztogatják a kéretlen jó tanácsaikat agyra főre.

Hát ne haragudj, de nem is csodálkoznék rajta, hogy fapofát vág, ez a legkevesebb.

Te meg a gyerekkel vagy elfoglalva természetesen, ő meg csak láb alatt érzi magát, mert rá senki nem figyel, csak a babával, meg az anyukával van elfoglalva mindenki.Hogy jajj, jól vagytok, sok tejed van, jól szopik, stb, stb?Ő meg csak ajtónyitáskor kap egy "helló"-t, és mindenki levegőnek nézi.Háttérbe szorult szegény.Eddig ő is teljes jogú családtag volt, most már hozzád, meg a babához jönnek a látogatók.

Próbáld meg kicsit máshogy nézni a dolgokat!Nem lehet, hogy az van, amit írtam?

2011. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Erre a nagy gonddal, átgondoltan,

kedvesen és cizelláltan megfogalmazott kérdésre,

csak egyetlen válasz adható:


Az, hogy a kérdéseddel, magadat minősíted!!


Másképpen fogalmazva: megtalálta zsák a foltját!

Vagyis "idióta férje" az "idióta feleségnek" van!!

2011. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak meg szívből gratulálok, "nagyon jó" tanácsot adott...
2011. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!