Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen idióta rokonsá...

Másnak is ilyen idióta rokonsága van?

Figyelt kérdés

Ma a négy hónapos babámmal sós chipset akart nyalatni az egyik kedves rokon. Mikor rászóltam azt mondta, hogy nem lesz semmi baja. (az erősen sós sült krumplitól!!!!)

Szerintem ez még akkor is durva lenne, ha nem csak anyatejes lenne a babám.

Másnál is vannak ilyen extrém esetek, vagy csak én kerültem ilyen helyzetbe?


2009. febr. 27. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én anyósom romlott ételt hordott nekem, mialatt szoptattam. Addig még jól le nem osztottam. Az se normális, amelyik sós chipset ad egy 4 hónapos gyereknek!
2009. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van, de ez brutális bunkóság volt tőle és felelőtlen, még hülyéskedni sem szabad ilyennel.

Mondd meg, hogy az etetés a te dolgod, krumplit meg nem is ehet. És a sótól komoly sejtkárosodása lehet, ami nem feltétlenül látszana, de ha a rokonod chipssel mérgezi magát akkor tegye egyedül.

Ajánlom figyelmébe: Super size me címú filmet!!!!

Pont tegnap néztem meg!

2009. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Nikcsi ***** válasza:
100%
Szia! Hat igen, sajnos vannak ilyen "kedves" rokonok. Nalunk is nagyon eroltetik mar a hozzataplalast es termeszetesen szerintuk nem a gyumolcs az elso... :) Termeszetesen ne hagyd magad, lehet hogy nekik ez egy jo poen, de azert ez ahogy mondtad durva. Ne hagyd oket egyedul a babaddal. :)
2009. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Juuuj! Szégyellje magát az ilyen. Biztos vele is csináltak ilyet, azért lett felnőtt korára bugyuta.

Ha rokon teszi, ne is inkább beszéddel add tudtára , hanem éreztesd vele úgy , hogy nagy marhaságot mondott hogy még a közeléből is vidd el a babát!

2009. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak úgy mellékesen, ez a rokon egy három gyermekes anyuka.... :(
2009. febr. 27. 21:42
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akik "bulinak" tartják, hogy elmondhatják, az én babám már mi mindent eszik. (pl. 2 hósan töltött káposztát brrr)

Sok nézet van, sok vélemény, de azért egy picivel sós chipset nyalani?! Hááát. Gondolom olyan édesnek tartaná ahogyan fintorog utána...No comment.

2009. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
bocs nyalatni
2009. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

anyósom, mikor a fiam 7 hónapos volt NYERS TOJÁSSÁRGÁJÁT PORCUKORRAL akart adni neki...

na én ezek után már nem tudok kiakadni nagyon sok dolgon.

a barom...

2009. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm anyósa is kakaóval akarta itatni a 3 hónapost, meg büszkén meséli, hogy az ő gyerekei már 3 hónaposan megették a tölöttkáposzta gombócát:))) Barátnőm mindig kérdezi a férjétől, hogyan élhette ezt túl...:)

De anyukám is múltkor mondta telefonban, de kár, hogy nem vagyunk ott, ehetne a baba a vaníliapudingból amit épp főzött, meg tényleg milyen finom a tojássárga kikeverve cukorral,csinálhatnék neki...8 hónapos a babánk, és eddig azt hittem az én szüleim normálisak...Észrevettem, hogy kissé hülyének néznek, amikor azt ecseteltem, hogy nem akarok cukros dolgokat adni a babának amíg csak lehet, meg úgy általában is, nem szeretném rászoktatni.

2009. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

ja, és porból készült vaníliapudingot ajánlgatott, és mikor leszóltam, azt felelte, hogy hiszen a tápszer is por!!!!

Anyááááám:( nemcsoda, hogy súlyproblémáim vannak, ha így etettek annó:(

2009. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!