Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék barátokat?

Hol találhatnék barátokat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a volt barátaim nem viszonozták azt, amit én "beletettem" a kapcsolatokba. Nekem kell érdeklődni, hogy mi van velük, mikor lenne kedvük találkozni, maguktól nem is hívnak, van aki igen, de ő is ritkán...Úgy éreztem, hogy voltak barátaim, mostanra meg...Az egyetemmel eltűnnek a gimnáziumi jó barátok? Nálatok ez hogy volt?
2011. febr. 20. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos nálam is ez volt. Most az egyetemen órákon kívül csak akkor találkozok valakivel, ha jegyzetet, akármit másolunk. Elég sz...ar.
2011. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem nem az egyetem miatt távolodtak el hanem mert lett egy komoly kapcslatom és nem tudták elfogadni hogy más is lehet fontos nekem. Most az egyetemen pedig én is ugy vagyok mint az előző válaszoló. Sulin kivül nem találkozgatok senkivel sajnos... pedig jol jönne végre egy igaz barát.
2011. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Sajnos nálam is ez a helyzet.Suliban elvagyok a többiekkel,de azon kívül meg nem igazán van közös program.Olyan jó lenne hétvégenként (v. amikor van rá idő) kimozdulni emberkékkel,s ki tudja,még jó cimborák is lehetünk :)
2011. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!