Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyám? =/

Miért ilyen anyám? =/

Figyelt kérdés

Apámmal összevesztek, nagyon. De ez már régóta így megy.Most nemtudom mi van vele, apámmal együtt engem is utál. Azt mondogatja, majdapátok vásárol, ő csinál mindent. Ő nem fog csinálni semmit, majd a fizetéséből elél. El akar költözni, mindig ezt mondogatja. Segítsetek. Beszélni nem lehet vele sajna =// Később majd megunja, és olyan lesz mint régen?

15/L


2011. febr. 20. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége, hogy el akar hagyni benneteket. Próbálj meg azért vele leülni egy nyugodtabb pillanatában, és beszélni vele. Mondd azt, hogy neked mennyire fáj, hogy milyen rosszul esik, hogy így megromlott apukáddal, és veled a kapcsolatotok. Mondd azt, hogy mindenben segíteni fogsz, csak legyen béke.
2011. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős anyukád? előfordul, hogy néha besokallunk. pláne ha csak dolgozik, és dolgozik. egy idő után a taposómalom kikészíti az embert, és azokat bántja meg, akiket a legjobban szeret. beszélgess vele, lehet nincs olyan ember, aki meghallgatná, hogy valami nyomja a szívét.lehet törődésre, szeretetre vágyik, és ezt apukádtól nem kapja meg nem? még egy kérdés, de ne sértődj meg, nem iszik anyukád?
2011. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt írom, de lehet, hogy elege van már a csicskaságot.
2011. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csicskaságból
2011. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na éppen pont most Én is azt érzem amit anyukád. Igen, Nekem is elegem van a csicskaságból. A többiek még fel sem keltek, én meg itt ugráljak, hogy legyen ebéd, meg rend, meg vasalt ruha stb. Ja, és most látom, hogy üres flakonokkal van tele a hűtő!!!! Na nálam ez verte ki a biztosítékot. Lehet, hogy egy kicsit ember számba kéne venni, édesanyátokat!!!!!!!!
2011. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerinted egy anyának mi a dolga? Hogyha az neked csicskaság hogy a gyerekedet és a férjedet ellátod akkor nagyon tudlak sajnálni.
2011. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mármint főzöl és takarítasz.(mielőtt félre értenéd)
2011. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!