Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevés lenne az önbizalmam...

Kevés lenne az önbizalmam vagy mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy : MOst volt nem régen a farsang még általános iskolába járok 14 leszek és mikor disco van minden barátnőm annyira nagyon élvezték az egészet és táncoltak én is próbáltam de valahogy nem megy nem tudok ott táncolni velük egyszerűen kilógok a sorbol pedig olyan jo lenne ha én is ilyen jól érezhetném magam velük együtt

Ezért olyan olyan kínosan érzem magam meg magányosan semmi kedvem menni a következő héten iskolába mert ugyis a farsangról lenne szó

na végülis az lenne a kérdésem hogy én miért nem tudok velük eggyütt táncolni miért nem tudok olyan lenni mint ők ?

Az igaz hogy elég fiús sportos lány vagyok de azért van másis a körben aki olyasmi mint én és ő mégis tud velük eggyütt a szórakozni.

Ennyit szeretnék tudni


2011. febr. 19. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem félsz a többiek reakciójától,hogy megszólnak hogy táncolsz,vagy valami. Ha meg a farsangról is lesz szó,biztos nem fogják szóba hozni,hogy ki hogy táncolt. Max. csak annyit fognak megkérdezni,hogy kinek hogy tetszett,és hogy éreztétek magatokat. Ettől még mehetsz suliba,biztos nem csak te voltál az,aki nem táncolt. Mellesleg a suliban először énis csak lötyögtem,aztán a padon táncoltam,most meg a discoban szoktam ropni.;) Ott meg aztán senki nem figyel igazán a másikra hogy táncol,csak élvezzük a zenét.

16L

2011. febr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed úgy jól magad, nem muszáj beállni a sorba. Nem az önbizalmaddal van baj, hanem te nem olyan vagy mint ők. Emberek vagyunk, egyikünk ilyen, másikunk olyan. Elég sekélyesek ha egy hétig csak a buliról tudnak beszélni. Te is találsz majd olyan barátokat, akikkel egyezik az érdeklődésed és velük felszabadult tudsz lenni.

Nem bántásból mondom, de esetleg megtanulhatnád tagolni a mondatokat, mert elég nehéz így megérteni..

2011. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ugyanilyen voltam. Ha el is mentem ezekre a bulikra akkor is mindig kitaláltam h fáj a lábam vagy vmi, h ne kelljen táncolnom. Azt képzeltem h az egész suli engem bámulna h h csinálom. valószínűleg az is közrejátszott, h az édesanyám az iskolában tanított és emiatt mindig volt egy olyan érzésem h én nem csinálhatok bármilyen hülyeséget, mert akkor mindenki azt fogja mondani h na bezzeg az xy lánya...szóval folyton éreztem h meg kell felelnem a többi diák előtt. Aztán kikerültem a gimiből és a barátnőimmel elmentünk Budapesten szórakozni ahol senkit sem ismertem. Eleinte fura volt táncolni hülyén éreztem magam de aztán rájöttem h senki sem néz annak, és elkezdtem élvezni. Ellestem pár mozdulatot és ma már szívbaj nélkül tudok táncolni, akár ismerős társaságban is. Feloldóttam. Szerintem neked is a problémád h meg akarsz felelni az iskolatársaidnak, ami valamilyen szinten érthető, sokan vannak így vele. De mondd azt magadnak "most vagyok fiatal, és igenis jócsaj vagyok" akkor senki sem fog lenézni ha nem feszengsz, hanem élvezed. hajrá, ha kérdésed van írj

19L

2011. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam.


Lehet, hogy kevés az önbizalmad, nekem is kevés.

DE: az egyetlen dolog amivel ne foglalkozz, az az hogy hogyan táncoltál. Gondolom sötét volt, nem hiszem hogy annyira feltűnően rosszul táncoltál (nem is lehet rosszul táncolni manapság). Senki sem figyelt téged sztem, főleg ha ott voltak a barátnőid körülötted, akkor nem lehet annyira kifigyelni valakit. Szóval ezzel ne foglalkozz.


Más: én azért éreztem rosszul magam a barátnőimmel, mert kevesebbnek éreztem magam mint amilyenek ők. Ők olyan menő csajok voltak, én meg nem. Egy szürke valakinek éreztem magam mindig ha velük voltam. Lemorzsolódtam róluk, nem is baj. Van viszont 2 barátnőm, akikkel jól érzem magam, egyenlőnek tartom őket. Nem gondolom azt ha velük vagyok, hogy kevesebb lennék.

Ha rosszul érzed magad a bőrödben mikor velük vagy, lehet újabb barátságokat kellene kötnöd. Persze nem azt mondom, hogy szakíts meg velük minden kapcsolatot, de barátkozz másokkal is.


21/L

2011. febr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valószínű igazatok van és köszönöm a válaszokat

MÉg van egy évem hogy itt bizonyítsak megpróbálom ezt a célt elérni .remélem sikerül :)

2011. febr. 20. 00:22
 6/7 A kérdező kommentje:

Azzal is problémám van hogy szinte ők az egyetlen baráti társaságom .

Hétvégenként is itthon ülök állandóan :(

2011. febr. 20. 00:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez is változni fog, ebben biztos lehetsz :)
2011. febr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!