Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne önbizalmam? Mi...

Hogyan lehetne önbizalmam? Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés
Egy ideje semmi önbizalmam nincs,Nem tudom hogy csak az énképem a rossz vagy tényleg ugy nézek ki ahogy magamat látom a tükörben .A barátnőim mind gyönyörűek és mellettük teljesen eltünök ugy érzem .Pl : szombaton mentnük bulizni és itthon jól kicsiptem magam mondogattam magamnak hogy szép vagyok és hogy van önbizalmam ,Így is indultam el .De amikor találkoztam barátnőimmel mindd olyan szépek voltak és valahogy hiába próbálkoztam teljesen "lekicsinyidtem " Pedig olyan csunya nem lehetek hisz lassan 2 éve van barátom és előtte is voltak pasijaim .Ez az érzés ugy kb féléve tart és egyre jobban emészt.Pedig mondogatom magamnak hogy szép vagyok stb.. és el is hiszem aztán történik valami és megint ugyanaz van .nagyon sok hibám van- ami nagyon nem tetszik magamon és hiába igyekszem változtatni rajtuk meg eltakarni korrigálni stb akkor sem változom :(:( Mit csinálhatnék ?hogyan lehet önbizalmat növelni?
2010. máj. 30. 20:48
 1/5 A kérdező kommentje:

Például a hónalj hájjal mit lehetne kezdeni ?Nekem feltünően nagy .És semmilyen top nem áll jól , mert mindből kibuggyan :S és hiába sulyzózom egy ideje nem tünik el :S

Másrészt tiszta pattanás vagyok meg szeplős.A hasam egyáltalán nem lapos,a combom teli van striákkal és narancsbőrős is kezd lenni.A vádlim óriási és a hajam is jobban álna hosszan stb..szóval szinte semmi nem tetszik magamon :S

2010. máj. 30. 20:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne légy elkeseredve.Senki sem tökéletes,mindenkinek vannak hibái.Fogadd el,és szeresd magad.
2010. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Akkor lesz jó alakod, ha megfelelő étrend (sok gyümölcs, zöldség, fehérje, kevés szénhidrát) mellett nemcsak súlyzózol, hanem kardiózol is! És ha ezeket mind betartod akkor rövid időn belül nagy fejlődést fogsz elérni!:) Az önbizalmaddal pedig ne legyen sose gondod!!:)
2010. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező, ahogy felsoroltad vélt hibáidat, kacagnom kellett. Azóta is töprengek, mit feledtél vajon ki?

Talán azt, hogy mélyen gondolkodó és okos kislány vagy, ami persze nem hiba, hanem erény. Úgy vélem, talán valamit változtatnod kellene körülményeiden, mert jelenlegi helyzeted untat, ezért foglalkozol folyton magaddal. Talán nézz körül új barát után, mert a mai, szegény, nem tud lekötni. Top helyett keress hozzád illő, talán romantikus megoldásokat, akár tanulj meg varrani, ami remek elfoglaltság. Kigondolod, elkészíted, felveszed, tündökölsz. Óriási érzés! Készíts kissé szélsőséges, azaz feltűnő ruhákat, ha ki akarsz tűnni külsőddel minden áron. Persze, ehhez bátorság kell, ami vagy megvan Benned, vagy hiányzik. Ami egészen biztos, csak magad tudsz magadon segíteni. Az is lehet, hogy több agymunkára volna szükséged, hogy kissé jelentéktelenebb ügynek tartsad a külsőségeket.

2010. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A legújabb kutatások szerint a zsírégetés 130-as pulzusszám alatt történik. Napi fél óra testedzés, szinte kényelmesen, és zsírsejtjeid kiürülnek, izmod pedig nem vastagodik, ahol úgyis vastagnak találod. Sok gyümölcs, zöldség, némi fehérje és hidegen sajtolt olívaolaj, még jobb, ha lenmagolaj, illetve ez utóbbi mag kávéskanálnyi mennyiségben megőrölve salátádra hintve, és sikerre számíthatsz! Eltűnik hónaljadról a háj, ami, szerintem, barátnőidnek is van, de elkerüli figyelmedet, magaddal való kritikusságod miatt.
2010. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!