Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem ez már undorító, mi...

Szerintem ez már undorító, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A családom és nagyim,nagynéném egy telken élünk, de mi és ők külön házban. Van egy közös nagy kuka. Na már most sokszor van, hogy én viszem ki oda a mi szemetünket a szemeteszsákba és nem egyszer volt, hogy később észrevettem, hogy kiborították az a zsákot. Kicsit sem tetszik, hogy az én saját szemetem beleértve mindenféle személyes cuccot csak úgy széjjel hever a nagy kukában, hogy más is megláthatja. Nagynéném máskor mondta, hogy milyen finom volt az a süti, amit a múltkor sütöttem és ahogy körülírta az jutott eszembe, ami nem sikerült épp jól és olyan kemény lett, hogy kidobtam. Felvetődött bennem, hogy ő azt kikukázta ?!. Tudni kell róla, hogy úgy él, hogy semmit nem dob ki, de olyan szinten, hogy már tiszta lom a háza és el sem lehet férni a sok felesleges kacattól. Elég sok ehhez hasonló sztori volt már, de én egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ő a mi szemetünkben turkáljon, mikor nem is lenne rászorulva, átlagos szinten élünk mindannyian.
2011. febr. 19. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, honnan tudja, milyen volt a sütid, hiszen nem vittél át belőle...

Nem hinném, hogy megoldás lenne egy másik kuka beszerzése és lakatolása. Gyanítom,hogy az első válaszolónak lehet igaza, és minél előbb orvosi segítségre, és egy lomtalanítással egybekötött fertőtlenítésre lesz szüksége.


Üdv!

2011. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fuj, vegyetek külön kukát, brrrr...
2011. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fújjj,szerintem is undorító!Beszéld meg a szüleiddel,vegyetek másik kukát,zárjátok el a garázsban,vagy valami tárolóban,és csak akkor tegyétek ki,amikor viszik el a szemetet a kukások.Így nem tud majd a két vénasszony a szemetetekben turkálni!
2011. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ilyet csinálna tényleg és nem is akarom gyanúsítom, mert ez olyan rossz :(

de amit az első válaszoló linkelt sajnos elég igaz rá :S

Ha sikerül néha őt megszabadítani egy kevés felesleges cucctól, akkor utána nem sokkal jön egy szomszéd,ismerős aki felajánlj neki egy zsák ruhát,játékot stb, mert nekik nem kell, nagynéném meg elfogadja, mert jó lesz az majd valakinek biztos. A házukban lévő bútoroktól mozdulni is alig lehet már néha és esküszöm 5 másik házat be lehetne abból rendezni.

2011. febr. 19. 23:21
 6/8 anonim ***** válasza:

hm ismerős, nálunk a nagyszűlők ilyenek, szerencsére nem egy városban élünk, de ha megyünk hozzájuk, a kertben és a házban is, mozdulni se lehet a sok felhalmozott kacattól. Folyton azt mondják hátha jó lesz még valamire... és ami még cikibb járják az utcákat lomtalanitáskor, és gyűlytögetnek ezt-azt, ugyanezzel a hozzáállással, hogy talán még jó lesz valamire. De olyan is számtalanszor volt, hogy elújságolták mit találtak/szereztek maguknak a szomszéd szemetéből, mert hogy véletlen pont látták amint kidobnak valami értékeset. Én se értem komolyan, nem szorulnak rá, diplomás, értelmes emberek. Néha tényleg szereznek olyan dolgokat, amiket fel lehetne használni, de a nagy része akkor is hasznavehetetlen kacat a begyűlytött dolgoknak....

Mondjuk ők azért ételt nem kukáznának ki szerintem, azt nem tudom megitélni, hogy nagyszüleim "kukázása" beteges e vagy csak egy furcsa hóbort, de ha a nagynénéd kikukázza az ételt a szemetesből, miközben lenne mit ennie, az biztos beteges!

2011. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb is történik vmi, ami ad arra okot, hogy ezt gondold (hogy kikázik), akkor tegyél fel neki vmi keresztkérdést... ha utána bevallja, akkor szépen elmagyarázhatod neki, hogy nem azért piszkálod, mert szemétkedni akars, hanem mert téged zavar, hogy vki a személyes, kidobott cuccaid között turkál, magányügyek is lehetnek benni..-. ráadásul nem is egészséges. Én a helyetekben lehet, hogy elvinném pszichológushoz...
2011. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 20. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!