Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a hugom szerint miért ciki?

Ez a hugom szerint miért ciki?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a régi filmeket,mint pl. Abigél,Körhinta,Indul a bakterház,ilyenek... És tesóm ezt cikinek tartja,tegnap este is néztem egy régi filmet,nagyon tetszett,és egy hegedűs előadás is volt a TV-ben,egy beszélgetés,és egy kis hegedűs előadás,ami lekötött. Tesóm meg ott röhögött hogy mit nézek,de szerintem még mindig jobb,mint az agyszippantó mese amit ő néz. xD Amúgy a külsőm emos,azért találja szerintem furcsának. :/ Több piercing,ilyenek,de tök normális vagyok. :) Meg meghallgatom a lassú zenéket is,de nagyon szeretem a pörgőset is,sokat járok discoba is,de ez nem értem miért ciki neki.

16L,a tesóm 13L.


2011. febr. 19. 11:58
 1/7 anonim válasza:
91%

A húgodnak teljesen más az ízlése, és ez normális :)

Meg hát 13 éves, neki nem érdekesek a régebbi filmek.

Amúgy meg sok fiatal van akinek bejönnek ezek a típusú filmek. Szóval nincs gáz :)

2011. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert éretlen, és mert befolyásolja a sok felszínes ismerös, meg műsor.
2011. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tizenéveseknek minden ciki. Bár ettől falra tudok mászni. Ha valaki szereti a régi filmeket, az miért lenne ciki? De egyáltalán bármi, miért ciki? Ne félj majd egyszer eljön az a kor, amikor görcsösen fog ragaszkodni ő is olyan dolgokhoz, amiket ma cikinek tart.
2011. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már az is elég ritka, hogy egy 16 éves lánynak tetszenek az ilyen filmek. De ne szégyelld, mert az egyáltalán nem gáz, (sőt!) hogy ebben a korban a tartalmasabb kultúrát befogadod. Csak így tovább, sokakra ráférne a korosztályodból!
2011. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tesod még éretlen, de ahogy írták az is leeht,hogy egyzserűen más az ízlése :D

szóval csak nyugi, te azt szereted húgod meg amazt enyni az egész , ez tesok között normálsi ;)

2011. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pedig az Abigél az alap... évente elolvasom, de apukám is... most hogy mondod, meg fogom nézni újra :-)


tök jó, hogy ilyeneket nézel, az Indul a bakterház még az én gyerekkoromban volt vicces, meg azelőtt :))


29/N

2011. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de a főiskolán is ilyeneket néztünk... akkor se volt "ciki"... meg legalább vannak filmek amiket még a nagymamámmal is meg tudok nézni együtt
2011. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!