Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt apósom, mit segítsek...

Gréta0215 kérdése:

Meghalt apósom, mit segítsek a férjemnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
intézni a korházban a hűtést a temetésig,hivni a temetkezési vállalkozót,a temetést intézni,és közben vigasztalni a férjed
2011. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a most rá nehezedő terhet levenni a válláról (pl ügyintézés), amennyire csak tudod, és közben éreztesd vele, hogy mellette vagy, számíthat rád.


Részvétem!

2011. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük,csak két éve ismertem,de szerettem!
2011. febr. 17. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. A segitség attól függ, hogy milyen tipusu a férjed. Van, akinek az segit, ha minden gondot leveszel a válláról (mint az én férjem), És van, akinek az a segitség, hogy érezteted, hogy nélküle nem boldogulnál, és "elhalmozod" tennivalókkal (mint az anyósom). Természetesen ezzel nem azt akartam mondani, hogy házicselédet kell ilyenkor az emberből csinálni. Olyan dolgot próbálj rábizni, ami elterelheti egy kissé a figyelmét. Persze csak akkor, ha neki ez hozza meg a vigasztalást.
2011. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Köszönöm a 9.21 es válaszát, Érdekes rálátás, de hihetetlenül igaz.

Én még annyit tennék hozzá, hogy hagy gyászolni.

Amit most érez, az tényleg van, elmúlni nem fog, de tompulni képes. És az életnek olyan rendjéhez tartozik, ami ellen hadakozni puszta önmarcangolás.

Részvétem, minden jót! :)

2011. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Éléggé lebénítja az embert a szülö elvesztése.A temetés intézését ne bízd rá,anyagilag lehúzzák az embert mert a tehetetlenség érzése blokkkolja az agyat (tapasztalat).

Nem árt ha észnél van ilyenkor az ember!

2011. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Szivesen. 9:21 voltam. :)) Az anyagi részét valóban ne a párod intézze, ezt én is elfeljtettem ideirni, de megtette más. Gusztustalan belegondolni is, de az embereknek valamiből élni kell, valóban lehúzzák azt is, aki a gyásztól, és a fájdalomtól "félőrült". Ráadásul most nem a pénz, meg a gazdaságosság lesz a párod szemében a fontos.
2011. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!