Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznétek más városba a...

Elköltöznétek más városba a helyemben?

Figyelt kérdés

Budapesten élek a nagyimmal. A szüleim meghaltak, itt nincs senkim. A mamám is csak azért költözött fel faluról, hogy kijárhassam itt a sulit. A környékbeliek rengeteget piszkálnak, kb szeretnének engem nevelni, mindig csak f*káznak...


A családom nagy része egy vidéki városban lakik kb 80 km-re innen, páran pedig falun. Akik falun laknak ők nem igazán foglalkoznának velem (bár felajánlották, hogy néznének nekem ott egy házat ha szeretnék oda költözni) de a városiak úgy kezelnének mintha az ő gyerekük lennék.


Ekkora váltást ti bevállalnátok? A szívem azt mondja szeretnék itt maradni, de az eszem azt hogy ott könnyebben boldogulnék...


2011. febr. 14. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
vidéken egyáltalán nem fogsz könnyeben boldogulni hidd el egy vidéki
2011. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
hála az unio-nak vidéken nemtalálsz munkát..
2011. febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a nagyid megtette érted ezt az áldozatot h miattad költözött fel akkor szerintem ne hagyd cserben vagy kérdezd meg őt.Amúgy ne fuss el a dolgok elől,nincs rá garancia hogy ott jobb lesz.Amúgy tényleg melo tekintetében sokkal gázosabb vidék.Költözzetek más környékre ha van rá lehetőség,amúgy ne fogalkozz velük,egyik füleden be másikon ki,nem szabad mindig másokra halgatni.Probáld meg kerülni a téged fikázók társaságát és ne hagyd magad állj ki magadért.
2011. febr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg Budapestől a legközelebbi faluba, ami nincs olyan messze Pest-től, így könnyen be tudsz járni. És így még jobban jársz, mert legalább falun is leszel.
2011. febr. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Tanulsz még, vagy már dolgozol? A nagyiddal mi lenne, ha elköltöznél tőle? Mármint ő szeretne egyedül is ott maradni, vagy vissza tudna költözni oda, ahonnan jött, vagy esetleg szeretne/tudna veled menni?

Ezeket mind vedd figyelembe, amikor döntesz. Pl. ha dolgozol, ott is tudnál dolgozni, ahova költöznél? De ha tanulsz még, akkor is fontos lehet, hogy abban a városban mennyire lehet munkát találni. Én egy megyeszékhelyen lakom, nem egy kicsi város, mégis szinte csak kihalásos alapon lehet bekerülni egy munkahelyre, legyen szó bármilyen szakmáról. Mondjuk most tanulok, de volt idő, amikor állást kerestem, és egy év alatt is SEMMI.

2011. febr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!