Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez így? Már kezdem unni

Normális ez így? Már kezdem unni

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, anyám pedig-arra hivatkozva, hogy takarít-kotorászik a cuccaim között
2011. febr. 14. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát normálisnak semmi kép sem normális, hacsak nincs rá különösebb oka.

Én a helyedbe takarítanám a saját szobámat, és ha nem vagyok bent kulcsra zárnám.

2011. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális.

Egy 20 éves lánynak már rendet kéne tartania egyedül a szobájában.

2011. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tartok is rendet...de ő akkor is belenéz a szekrényembe:s Jeleztem már neki, hogy pl. tisztelhetné a magánéletemet ennyire legalább. Erre kiröhögött. Azért néz bele a szekrényembe, mert pl. vettem egy új pulcsit a saját ösztöndíjamből. Szerinte, amiket veszek, ízléstelen, de nem is ő veszi fel, akkor nem mind1?
2011. febr. 14. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
pfff.
2011. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Zárd kulcsra, vagy ha nem ehet, oldd meg valahogy, hogy lehessen, majd találj ki valami hasonlóan átlátszó kifogást, hogy miért kell zárnod. Pl. ne menjen be a cica/kutya/aranyhal.

B-terv: mostantól matass te is rendszeresen anyud cuccai között, és faggasd, minek van táskájában kifogyott toll, miért nem dobta ki a használt zsepit, miért pont olyan tampont használ stb..

2011. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet most kicsit csúnyán fogtok rám nézni de én egyik eddigi válaszolóval sem értek eggyet. Kinek a lakásában laksz? Anyádéban, bakker ő a tulajdon, saját édeasanyád! Vele azért csak tudsz még emberi kapcsolatot tartani, nem? Gondolom ha nem lennétek annyira elidegenedve egymástól és esetleg tudná mit csinálsz nap-mint-nap akkor nem kutatna a szekrényedben. Mondd meg neki szépen a szemébe egyenesen hogy ne matasson a cuccaid között, mert téged az zavar, ha valami érdekli kérddeze meg tőled. Azzal hogy mondjuk nem engeded be vagy mondjuk szóba sem állsz majd vele ezt az elidegenedést csak tovább szítod. A szobádban meg tarts rendet, ha feltűnik neki hogy rendszeresen takarítassz nem fog ilyen béna indokokat kitalálni.
2011. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy anyucié ház nincs joga turkálni,egyes szülők a gyerekükbe nyomkövetőt raknának,meg spermalámpát a bugyijukba,érdekes nekem sose turkált anyám,mégse idegenedtünk el...Régen rossz ha már turkálni kell,mert nincs bizalom.
2011. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebben tényleg nincs igazad hogy anyukáé a ház és akkor joga van turkálni.Akkor ha mondjuk egy házat én öröklök és abban lakunk, akkor nekem lenne jogom anyám cuccai közt kutakodni.Na ne már.Meg egy családba ne legyen már ilyen hogy az enyém a ház vagy a tied a ház.

A megoldás tényleg csak a kulcsra zárás, meg a megbeszélés.Illetve az sem rossz ötlet hogy kezdj el te is turkálni, majd meglátja milyen érzés.

2011. febr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!