Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, nem tudom elkerüln...

Mit tegyek, nem tudom elkerülni a társaságát?

Figyelt kérdés
Jártam egy rendes pasival,aki 12 évvel idősebb nálam..én 18 voltam mikor elkezdtünk járni.2 évig jártunk,de részemról elég gyorsan elmúlt a szerelem,már nem sokkal a kezdet után.Ennek ellenére vele maradtam,hátha még megváltoznak az érzéseim.Meg hát rendes is.Csak nem tudtam elviselni a testi dolgokat,amik hát,minden kapcsolatban vannak.Ugyhogy szakítottunk.Ennek több,mint két éve,látom,hogy még mindig szeretné ha együtt lennénk,de én nem akarom...csakhogy egy a társaságunk,nem tudom elkerülni,viszont nem tudok vele már ugy viselkedni,mint régen-barátként.Azelőtt barátok voltunk.Már azon is gondolkodtam,hogy elmegyek hajón dolgozni fél évre,egy évre..,lenne rá lehetőségem.Csak hogy ne lássam már.Ez most gonoszul hangzik,de rosszul esik a közelsége,mert érzem hogy még mindig többet akarna.
2011. febr. 14. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy tetszett nekem egy srác és viszont. Nagyon jó barátok voltunk, talán szerelmesek is. Aztán, elkezdtek minket piszkálni, cukkoltak, ami mindkettőnket rosszul érintett. Ahogy telt az idő, kezdtük megutálni egymást. Akkoriban látni se bírtam. A suliban, (évfolyamtárs volt), próbáltam kerülni, amikor megláttam a folyosón inkább másfelé mentem, mondtam a barátnőmnek: Menjünk innen. Aztán kezdett elmúlni a paranoia, most már beszélek is vele, nem utálom, nem is szeretem, közömbös számomra. Egy idő után elmúlik ez az érzésed, sztem neki is az irántad érzett érzései. Nekem egy évig tartott ez az idő...
2011. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán ha rosszul esik a társasága és adott is a lehetőség, hogy elkerüld, tedd meg.

És esetleg az írásjelek után szóközt kéne használni.

2011. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, menjél el, ha tudsz, jól jön egy nagy kaland. Vigyázz, a pénzzel át ne verjenek. Sok ilyet hallottam. Dolgoztatnak, nem fizetnek.
2011. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez biztos rendben van,egy barátom kb egy hete jött a hajóról.Ő rendesen kapja a fizetést.Mikor meghallottam mekkora a fizetés egy hónapra,nem hittem el..de dolgozni is kell azért nagyon keményen.
2011. febr. 14. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Vágj neki az életnek! Közben majd egyszercsak megtalálod az igazi párodat.
2011. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!