Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a nagymamámnak...

Mit adjak a nagymamámnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék pénzért vásárolni ajándékot hanem valamit kézzel max nyomtatni,az alapot megvenni
2011. febr. 12. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Magadról, vagy családodról egy bekeretezet fotot!
2011. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
én gipszből kiöntöttem egy szivet kb.12 éves koromban, és kifestettem. elég csúnyácska lett. de 15 évig(amíg még élt) ki volt rakva a polcára..bárhogy is sikerül, ha te készíted, tuti,hogy örülni fog neki!
2011. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy hímezhetsz neki
2011. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az édes Nagyik már nem nagyigényűek! Nagyon hálásak a szeretetért, néhány kedves szóért! Vegyél egy olyan képeslapot amin van elég hely írni, és írj rá nagyikkal kapcsolatos, szeretettel megfogalmazott idézeteket! Imádni fogja! A nagyik egyébként az édességeket is szeretik, süthetsz neki valamit. És amikor átadod, egy naaaagy ölelés és sok-sok puszi mindenképpen jár neki :) Az lesz a legjobb! Most jut eszembe.... arra képeskapra írhatsz inkább gyerekkori emlékeket, amiket együtt éltetek át.... szerintem ez lenne a legütősebb!

Pusza, tetszett a kérdésed, aranyos vagy, kevesen értékelik manapság a nagyikat!

2011. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Itt van ni:

http://www.youtube.com/watch?v=haitxwIYj3Y

Szerintem tökéletes lesz :)

2011. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ittvanni, te BETEG VAGY! takarodj innen!
2011. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért Jézusal vicelödni nemkeénne

amugy a vibrátort kellene venni a nagyinak

olyan ragyást......

2011. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!