Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más 20 éves is van úgy mint én?

Más 20 éves is van úgy mint én?

Figyelt kérdés
Ki nem állom a hétvégéket, mert semmi sem történik dög unalom, és magány...
2011. febr. 12. 19:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem a hétvégéket mert akkor ki tudom pihenni magam. Sok órám van egy héten így a tanulás és a suli mellett gyakorlatilag alig van időm magamra.

Én a nyarat nem szeretem, én akkor unatkozom. Mivel mindenki össze-vissza elutazik ezért senkivel se tudok elmenni sehova.

2011. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

nos.... mivel a kérdés rólam szól így okés midnen

tudom hogy kezdeni kéne magammal valamit

sőt! kezdek is (faragok) de attól rettenetesen úúúúútálom

és sajnos igaz ez az állítás


"Mi ennek az oka? Te miben látod? Nincs senki jóbarátod, ismerősöd, akivel közös programot lehet csinálni? Nincs csajod/pasid? Gondolom nincs, mert akkor nem tetted volna fel a kérdést."


ilyen az élet...

20/F

2011. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
na, ha nagyon unatkoztok hétvégén, lehetne jönni hozzám takarítani!
2011. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én örülök a hétvégének:

ha pihenés van azért

ha nincs pihenés azért.

Ha meg egy hét döglés lenne, akkor keresek valami elfoglaltságot


Szóval ,megoldom, ha unatkoznék

2011. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó neked, te emlékszel a hétvégékre...
2011. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én egy 21 éves lány vagyok. Pont azért szeretem a hétvégéket mert végre nem történik semmi. :) Én irányíthatom a napomat, nem kell semmihez és senkihez igazodnom. Elvonulhatok, nem kell sehova mennem, pihenhetek, mindenféle kötelezően elvégzendő feladatok eltűnnek az életemből, és ez boldoggá tesz. :)


Utálom a kötött napokat, amikor meg van határozva, hogy ettől eddig ez van, most ide kell rohannom, aztán oda, végül azt veszem észre, hogy vége a napnak és magamra nem is maradt időm.

2011. febr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!