Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények ajándéktémában?...

Vélemények ajándéktémában? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés

Elnézést a kérdés címéért, nem tudtam, hogy megfogalmazni...


Barátomnak szeretnék egy Cd-t adni szülinapjára. Kedvenc együttesétől egy cd-je sincs mert elég drága, én megtudnám szerezni az egyik albumukat féláron. De nemtudom örülne-e neki, mert végülis az összes számuk fenn a gépén, mindenféle koncertfelvétel 100 féle-fajta verzió. De az eredeti mégiscsak eredeti... Ti örülnétek neki?

A másik kérdésem, hogy hogy csomagoljam be, hogy szép legyen? Mert csak így odaadni, olyan kicsi is meg nemtudom, hogy lehetne megoldani, hogy jól nézzen ki mikor odaadom?

Köszönök mindenféle segítséget! :)


2011. febr. 12. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Kedves gesztus, de ha egyszer megvan gépen, nem sok hasznát venné, főleg mivel ma már ott az MP3 meg az mp3, mp4, mp5 lejátszók, nagy szerintem nem is hallgatná a CD-t... Inkább vegyél neki az együttesről egy posztert, pólót vagy valami mást. Szerintem.
2011. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem meg igenis örülne neki. mert egyrészt mégiscsak EREDETI, szal ha nem is onnan hallgatná, meglenne a "megvan eredetiben" érzés, másrészt én is adtam így cd-t féléves évfordulóra az exemnek (akkor még nem ex volt:D) és örült neki nagyon:)
2011. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy örülne neki! Kedvenc együttese, és még nincs eredeti CD-je. Én biztos, hogy örülnék neki nagyon, akkor is ha ugyanúgy meglenne minden video+szám a gépemen. Egy rajongó mindent szeret összegyűjteni kedvenc együttesétől! Csomagolás? Hm. Pl. Választhatsz valamilyen szép csomagolópapírt, és egy kis dísz szivecskét :) ráragasztassz mondjuk.
2011. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik virágboltban becsomagolják neked szépen a csomagolóanyag áráért. :)


Ha rajongó, akkor jó ötlet, főleg, ha lesz valamikor egy koncert, ahol tudja dedikáltatni.


Mi a kedvenc együttese? :)))

2011. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!