Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírattam gyermekeimre a...

Ráírattam gyermekeimre a házam, visszalehet követelni?

Figyelt kérdés
Egyéb okok miatt a gyerekeknek "ajándékoztam" a házam, de most úgy néz ki hogy ki akarnak tenni. Mi a teendő? Visszatudnám csinálni a dolgokat?
2011. febr. 10. 18:47
1 2
 11/15 BlackSword ***** válasza:
ezért nem kell az adófizetésnél trükközni... Hány ilyen kérdés lesz még, hogy valamit elkerüljek trükköztem, és most szívok??? Mindig őszintén... Mert mindig az egyenes út a legjobb... Bár ez tényleg sok lesz tanulópénznek...
2011. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én elköltöztem az élettársamhoz, hogy a gyerekek tudjanak hol lakni. Mikor felépült a házuk, és elköltöztek, kértem a kulcsomat.A lányom megkérdezte, hogy hogyan képzelem, hogy odaadja a lakást? Úgy kellett kifúrnom a zárakat, hogy betudjak menni a saját lakásomba.
2011. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
itt nem az adófizetéssel volt a gond. mindegy. nem magyarázkodom, csak használható válaszokat szeretnék.
2011. febr. 10. 20:23
 14/15 A kérdező kommentje:

utolsó:


hát ez borzalmas lehetett.

2011. febr. 10. 20:52
 15/15 anonim ***** válasza:

20:52

Már megemésztettem.

Ha jól gondolom az ajándékot vissza lehet venni. Ügyvédtől kérjél tanácsot, mit tehetnél.

Egyébként ismerősünk is és a nagyiszintén az unokára/fiúkra íratta a lakásukat.A gyerek jogot tanult, és azzal zsarolja a szüleit, és a nagyit, hogy akkor rakja ki őket a lakásból amikor akarja.

2011. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!