Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vénlányok vannak itt?

Vénlányok vannak itt?

Figyelt kérdés
Illetve hány éves kortól lehet valakit vénlánynak nevezni?Tudom mondhatnám rájuk illetve magamra is, hogy szingli. Hallottam már sokszor, hogy ők jól érzik magukat igy, de szerintem azért a többség csak vágyna egy férje,gyerekre vagyis saját családra. Rosszul gondolom vagy ez tényleg igy van? Én vágynék nagyon, de nekem nem fog összejönni és ebbe már beletörődtem bár igaz még fiatalnak számítok. Szóval vénlányok, hogy élitek ti ezt meg?
2011. febr. 10. 18:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazából nem is azzal van problémám, hogy nem akad pasi. Mert vannak akik összejönnének velem. Én is szoktam társkeresőn ismerkedni. A probléma a külsőmmel van. Annyira nagyon szégyellem magam, hogy komolyabb kapcsolatra még nem voltam képes.A családom mindig mondta majd megváltozol. 25 éves vagyok és még mindig ott tartok. A probléma a bőrömmel van. Tudom másnak is van ilyen gondja, de én annyira szégyellem, hogy nem bírom rávenni magam, hogy valakinek "megmutassam". Most kozmetikushoz készülök bőrcsiszolásra, de már egy hónapja mert tudom lehet ő tudna segíteni, de én nem merem neki se megmutatni a hátam.
2011. febr. 10. 19:34
 12/18 anonim ***** válasza:

Neked nem a külsőddel van baj, hanem az önbizalmaddal. Egy olyan nőt, aki nem becsüli magát semmire, a párja sem fog sokra tartani. Ezzel szemben ha van ugyan valami magadon, amit te nem szeretsz, minden esélyed megvan rá, hogy találj valakit, akit ez nem zavar, és külön bejön neki a magabiztos, határozott, optimista, barátságos, nyitott, érdeklődő stb. személyiséged..:)

Én nem tudom, milyen bajod lehet, ami miatt így leírtad magad. Sok lány ismerek születési rendellenességgel, vagy babaarctól eltérő ábrázattal, akik boldog párkapcsolatban élnek.. Ami azt illeti én egy betegség miatt jelentős súlytöbbletet halmoztam fel, amitől az istennek sem sikerül megszabadulnom, bárhogy próbálkozom. Tudom, hogy sosem leszek a régi, de akkor is tisztában vagyok a belső értékeimmel! A barátaim, családom szeretnek, és igazából párkapcsolatra alkalmas jelölt is lenne karnyújtásnyira, szóval tudom, hogy gond nélkül találnék pár magamnak, ha nem foglalna le a harc az egészségi állapotomért.

Egy kis optimizmust te is megengedhetsz magadnak:) Senki sem tökéletes mindenki számára, és mindenkinek mást jelent a tökéletesség. Én pl egy rakás olyan hibát képes lennék elfogadni egy pasiban, amit mások nem.. És ezek a férfiak is biztos azt hiszik, örök agglegényéletre vannak kárhoztatva(?):)

2011. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne viccelj:) A kozmetikus ennél sokkal nagyobb kihívásokkal találkozik nap mint nap! Ha ő nem tud segíteni, próbálkozz a bőrgyógyásznál, de az ilyen dolgok általában jól kezelhetők és megszüntethetők! Emiatt nem szabad, hogy mindenkit elűzz magadtól!
2011. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sok olyan 35 feletti nő van akinek gyerekei és egy tönkre ment házzasága van, nem hinném hogy vénlányok lennének mert nem újitanak be egy pasit.
2011. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Lehet erőt veszek magamon és átmegyek a kozmetikushoz. Bőrgyógyásznál voltam ő azt mondta semmit nem lehet ezzel kezdeni. Akkor ment el a kedvem mindentől.


Utolsó! Aki 35 év felett van és elvált esetleg még gyereke is van persze egyértelmű, hogy nem vénlány. És írtam azt is, hogy mondhatnám úgyis, hogy szinglik. És nem is azokra gondoltam akik pár hónapig egyedül vannak hanem azokra akik már évek óta akár már 5 éve egyedül vannak mennyire magányosak, mivel kötik le az idejüket.

2011. febr. 10. 21:16
 16/18 Bocipók ***** válasza:
100%

Nekem is "olyan" a hátam.

Én is járok vele kozmetikushoz, hogy szinten tartsa és le merjem nyaranta dobni a textilt a strandon.

A napoztatás is segít (nekem a szolárium nem volt jó) de előtte mindenképp havonta járj el a kozmetikushoz tisztításra és tényleg ne aggódj, mert látott már ilyet.

Amúgy olvasd el Szendi Gábor: Paleolit táplálkozás című könyvét. Rajtam ez segített igazán, mert hiába csiszolják le a bőröd, ha újra és újra pattis leszel.

Valószínű neked is gluténmentesen kellene táplálkozni+nem szabadna tejet inni, mert nem bírod emészteni, úgyanúgy, mint én és ez főleg a hát és az arc bőrén látszik meg. Nekem szintén a hátamon.

2011. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Vénylányság ide vagy oda, annyi azért szent, hogy:


Jobb egy vénlány és későbbi családalapítás akár örökbefogadott gyerekkel,

mint 25-35 éves boldogtalan elvált nők hada 1-2 gyerekkel megspékelve.

2011. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hat ne keseredj el, biztosan fogsz kapni egy olyan ferfit, akinek ez fel sem tuik.

Igaz, en 20 eves vagyok, nekem koros szornovekedesem van, tehat abszolut mindenhol szoros vagyok. Persze teszek ellene. masfel ev utan a baratomnak mertem beszelni errol es azt kerdezte, hogy en normalis vagyok, hogy sirok emiatt es rosszul erzem magam, eszre sem vette rajtam.

O engem szeret, nem a kulsom, nem azt nezi, hogy hany szorszal van rajtam.

Es tenyleg igazi jokepu ferfi, diplomaval sajat lakassal es minden, ha akarna talalna 100szor jobb not nalam. Raadasul meg szeplos is vagyok es voross is, ugyhogy nem lehet veled akkora gond:P

Ha nekem sikerult, akkor neked is fog!

Csak magad kell legyozd, meggyozd arrol, hogy igenis te is teljes erteku no vagy.

Es lehet nem vagy egy kifutomodell, de benned sokkal tobb van mint szamos ribancb@n!!!

2011. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!