Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vénlányok vannak itt?

Vénlányok vannak itt?

Figyelt kérdés
Illetve hány éves kortól lehet valakit vénlánynak nevezni?Tudom mondhatnám rájuk illetve magamra is, hogy szingli. Hallottam már sokszor, hogy ők jól érzik magukat igy, de szerintem azért a többség csak vágyna egy férje,gyerekre vagyis saját családra. Rosszul gondolom vagy ez tényleg igy van? Én vágynék nagyon, de nekem nem fog összejönni és ebbe már beletörődtem bár igaz még fiatalnak számítok. Szóval vénlányok, hogy élitek ti ezt meg?
2011. febr. 10. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Vénlánynak szerintem azt nevezzük - én legalábbis azt szoktam - aki akarata ellenére maradt egyedül, és már kifutott a családalapítós korból..

25-35 évesen szerintem az ember még nem vénlány. Én jelenleg szándékosan nem vagyok kapcsolatban, és pár évig még nem is zavarna, ha nem jönne a nagy Ő:) Amúgy az élet más területén ez nem okoz gondot számomra, sem a családom, sem pedig a barátaim nem néznek rám ferde szemmel emiatt.

Nem tudom, hány éves vagy, hogy így kijelented, neked nem fog összejönni. Ha aktív életet élsz és ismerkedsz, kikerülhetetlenül bele fogsz egyszer futni egy olyan alakba, aki alkalmas családalapításra, még akkor is, ha esetleg nem ő álmaid hercege.. Soha ne add fel:)

26L

2011. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

szia

Igaz, én még nem vagyok vénlány (remélem) de ismerek egyet aki szegény nagyon szeretne férfit az életébe, esetleg gyereket de sajna sehogy sem jött össze neki eddig. Talán túl válogatós, megvannak a maga hibái (ahogy mindenkinek)de én sajnálom. Amúgy 50 éves.

Hány éves vagy te? Tuti majd jönni fog valaki és nem leszel vénlány:)

21l

2011. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
a tesom szeretne férjhez menni és mindig mondja hogy ő vénlány maradt stb. 29 éves. de ezen mi mindig nevetünk mert szép csaj csak eddig a pasik mindig kihasználták. az esküvömön anno viszont tombolt hogy ő vénlány maradt én meg ferjhezmentem stb
2011. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

30 múltam és jó ideje a munkakereséssel szenvedek. Jelenleg majdhogynem eszembe sem jut a társkeresésen gondolkodni. Fogalmam sincs mikor találok végre olyan munkát, hogy belemerülhessek a társkeresésbe. Az sem egyszerű, mert eddig csupa gyerekeszű férfival hozott össze a sors...

Szóval abszolút vénlánygyanús eset vagyok...

2011. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is úgy gondolom, hogy 35 éves kor felett lehet valakire azt mondani, hogy vénlány. Én 25 éves vagyok azért is írtam, hogy fiatalnak számítok. Sokan mondták már,hogy majd még lehet valakim, de nekem olyan problémám van ami miatt még ha jönne bárki is én nem kezdek komolyabb kapcsolatot. Van egy fiú akit most szeretek és ő is összejönne velem, de a gondom miatt ami a külsőmmel kapcsolatos tuti nem fogok. Itt nem írnám le, hogy mégis mi a bajom. Most már úgy tervezem a dolgaimat, hogy egyedül fogok élni, de tényleg rossz ez igy.
2011. febr. 10. 18:50
 6/18 anonim ***** válasza:

"Én is úgy gondolom, hogy 35 éves kor felett lehet valakire azt mondani, hogy vénlány."


Miert kellene barkit is venlanynak nevezni es beskatulyazni? Ez egy pejorativ ertelemben hasznalt szo.

2011. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jó persze igy van én se úgy gondoltam, hogy minden 35 év felettit vénlánynak hívok. És igazából nem is a kor volt nekem a fontos hanem, hogy milyennek látják az életüket igy egyedül.
2011. febr. 10. 19:08
 8/18 anonim ***** válasza:

Nehogy leírd már magad a külsőd miatt.

Igenis kellhetsz valakinek, van akinek a külső nem is számít és az aztán az igazi szerelem. Ne hülyéskedj már !

Meg ne halljak ilyesmit.

Olyanokat látni, és örömmel tölt el, mikor az egyik fél le van épülve egészségileg, vagy esztétikailag, és mégis összejöttek.

Ne add fel !

A másik, hgy legyél nyitott, legyen sok barátod, érdekeljenek dolgok ha netán magadra maradsz, ne unatkozz túlságosan.

2011. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó kommentet. Az önbizalmam tényleg semmi és ha azt mondja rám egy fiú, hogy szép vagyok vagy bármi akkor egyszerűen levagyok döbbenve és mondom is neki, hogy akkor neked komoly bajod lehet és addig beszélek neki mig lebeszélem magamról. Egyszer volt egy barátom mondtam neki, hogy nyugodtan csajozzon én megértem ezt is. Na igen velem is komoly bajok vannak az önbizalom terén.
2011. febr. 10. 19:25
 10/18 anonim ***** válasza:
De miert vagy igy elkeseredve? 25 eves vagy, meg hogyne talalhatnal magadnak valakit! Lehet, hogy rossz helyen keresel. En a ferjemet tarskereson ismertem meg. Nagyon boldogok vagyunk. Nem szabad elvbol kizarni embereket, ismerkedesi modszereket. Minden kovet meg kell mozgatni, mert nem tudhatod, hogy hol talalkozol az embereddel.
2011. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!